Data modyfikacji:

Apex Legends otrzyma wersję mobilną. Premiera nastąpi już za kilka dni!

Electronic Arts poinformowało graczy, że już w przyszłym tygodniu gra Apex Legends Mobile zadebiutuje na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi iOS oraz Android. Twórcy produkcji przygotowali z tej okazji widowiskowy zwiastun.
apex legends
Apex Legends to pierwszoosobowa gra battle royale, która została dorzucona do tego kociołka na długo po tym, jak Fortnite oraz PlayerUnknown’s Battlegrounds zebrały wokół siebie ogromne rzesze graczy. Dzieło studia Respawn Entertainment okazało się być na tyle kompetentne i atrakcyjne, że zdołało utrzymać się na rynku. Producent cały czas rozwija swój tytuł, a do tego opracował wersję mobilną, w którą będzie można zagrać kompletnie za darmo na smartfonach i tabletach.
Premiera mobilnej wersji Apex Legends została zaplanowana na 17 maja, ale już teraz można dokonywać rejestracji na oficjalnej stronie gry. Warto to zrobić, ponieważ w ten sposób można odblokować unikatowe nagrody. Jeśli natomiast chodzi o gameplay edycji na smartfony, to ten praktycznie w stu procentach bazuje na tym, z czym mamy do czynienia w wersji na PC i konsole. Oczywiście nie zabraknie jednak mechanik dostosowanych do ekranów dotykowych telefonów i tabletów. Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź pierwszego sezonu Apex Legends Mobile:
Zdjęcie: materiały prasowe Respawn Entertainment