Data modyfikacji:

Aktualizacja do Gotham Knights dodała nowe tryby kooperacyjne

Studio Warner Bros. Games Montreal przygotowało niespodziankę dla fanów ich najnowszej produkcji. Wraz z najnowszą aktualizacją do gry dołączyły aż dwa dodatkowe tryby rozgrywki, które skierowane są przede wszystkim do graczy stawiających na zabawę w kooperacji. Oprócz tego użytkownicy mogą odblokować zupełnie nowe kombinezony dla bohaterów.
gotham-knights
Zanim Gotham Knights trafiło do sprzedaży, gracze byli raczej negatywnie nastawieni do tego projektu. Sam zaliczałem się do grona osób, zakładających, że będziemy mieć do czynienia z bardzo słabą produkcją. Koniec końców okazało się, że dzieło Warner Bros. Games Montreal wcale nie było takie złe i można było spędzić przy nim miło czas – a przynajmniej podczas zaliczania misji z głównej linii fabularnej. Jeżeli nadal zastanawiacie się, czy są jeszcze jakieś powodu, dla których warto kupić ten tytuł, to zerknijcie do mojej recenzji Rycerzy Gotham, a z pewnością znajdziecie odpowiedzi na nurtujące was pytania.
Nawet jeśli premierowa zawartość nie była wystarczająca, to producent właśnie podzielił się z graczami nową aktualizacją, która rozbudowała Gotham Knight o nowe formy zabawy – Heroiczny Szturm i Konfrontacja. Wydawca pisze o tych trybach w następujący sposób:
 • Heroiczny Szturm to tryb kooperacji online, który pozwala graczom łączyć się w czteroosobowe drużyny i zapuszczać w głębiny pod Gotham, aby zmierzyć się z wrogami i ukończyć wyzwania na 30 pełnych akcji piętrach. Jak zademonstrowano w nowo opublikowanym zwiastunie, w trybie tym pojawia się nowe zagrożenie, które jest źródłem tego chaosu – są to wysoce zaawansowana obca forma życia Starro Zdobywca, a także budzącą grozę hybryda człowieka z nietoperzem Man-Bat, która znajduje się od kontrolą Starro.
 • Konfrontacja to tryb kooperacji online dla dwóch graczy, w którym można stawić czoła wzmocnionym wersjom głównych superzłoczyńców DC, w tym Mr. Freeze’a, Harley Quinn, Clayface’a i Talii al Ghul. Pokonanie każdego z tych bossów w trybie Konfrontacji zapewni graczom nowe plany legendarnego sprzętu oraz unikatowe kolory kombinezonów i Batmotoru.
 • Poniżej możecie również obejrzeć świeżutki zwiastun Gotham Knights, który został poświęcony nowym trybom gry:
  Przypominam, że Rycerze Gotham trafili do sprzedaży 21 października 2022 roku. Dzieło Warner Bros. Games Montreal dostępne jest wyłącznie na komputerach osobistych oraz platformach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Początkowo gra tworzona była też na konsole poprzedniej generacji (PlayStation 4, Xbox One), lecz ostatecznie producent zrezygnował z tych urządzeń.
  Zdjęcie: materiały prasowe Warner Bros. Games Montreal
  Łukasz Morawski
  Łukasz Morawski

  Magister Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UMK. Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego, co związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Od najmłodszych lat gra w gry, ogląda filmy i seriale, czyta książki oraz komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.