Newsy, aktualności i najnowsze informacje o grach i sprzęcie gamingowym

Najnowsze informacje ze świata gier i gamingu. Wszystkie aktualności zebrane w jednym miejscu. Nie umknie nam żaden news, o którym w sieci aż huczy. Sprawdzajcie na bieżąco wiadomości Eksperta Ceneo.
RTX 500

Już ponad 500 gier i aplikacji korzysta z technik RTX. Opublikowano nowy sterownik Game Ready dla Call of Duty: Modern Warfare III oraz Cyberpunk 2077: Ultimate Edition

2023-12-05
Wprowadzenie technik NVIDIA RTX w 2018 roku zrewolucjonizowało gaming na niespotykaną wcześniej skalę. To nie tylko wsparcie sztucznej inteligencji, ale także implementacja zaawansowanego ray tracingu. Dzisiaj NVIDIA ogłosiła, że lista gier i aplikacji ze wsparciem technik RTX osiągnęła już ponad 500 pozycji. To przełomowe wydarzenie zostanie uczczone specjalną akcją RTX 500.
cyberpunk 2077 ultimate edition

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition – nowe wydanie hitu CD Projekt RED

2023-11-28
Polskie studio CD Projekt RED w dalszym ciągu nie daje nam zapomnieć o jednej ze swoich ważniejszych produkcji. Developer zapowiedział, że jeszcze w tym roku do sprzedaży trafi ostateczne wydanie Cyberpunka 2077. Sprawdźcie zawartość Ultimate Edition i poznajcie jego cenę.
cod 3

Call of Duty: Modern Warfare III zadebiutuje 10 listopada z prawie dwukrotnie większą wydajnością dzięki technice NVIDIA DLSS

2023-11-08
Liczba gier wykorzystujących technikę NVIDIA DLSS nieustannie rośnie. Na liście mamy największe hity ostatnich miesięcy, takie jak Call of Duty: Modern Warfare III (premiera 10 listopada), Alan Wake 2, Cyberpunk 2077: Widmo wolności oraz Diablo IV. Poza tym technika NVIDIA Reflex wspiera graczy w najpopularniejszych strzelankach sieciowych takich jak Counter-Strike 2 czy Overwatch 2.
alan wake 2

Alan Wake 2. Premiera 27 października z pełnym ray tracingiem i techniką NVIDIA DLSS 3.5

2023-10-24
Wyczekiwana gra Alan Wake 2 zadebiutuje już w tym tygodniu. Tytuł zaoferuje niesamowitą grafikę z pełnym ray tracingiem, która jest akcelerowana i znacząco usprawniona przez technikę NVIDIA DLSS 3.5 z pełnym wachlarzem funkcji wspieranych przez AI.
ufc 5

Poznajcie tryby gry w EA Sports UFC 5

2023-10-23
EA SPORTS zaprezentowało ekscytujące możliwości UFC 5, szczegółowo omawiając dostępne tryby gry, których główną atrakcją jest zwiększone powiązanie tytułu z najważniejszymi wydarzeniami i rozwijającymi się historiami sportowymi.
destiny 2

Święto Utraconych ponownie w Destiny 2

2023-10-23
Od dziś do 7 listopada w grze dostępne będzie jesienne wydarzenie Destiny 2: Święto Utraconych. Zgodnie z tradycją tej bezpłatnej imprezy gracze przywdzieją maski i będą zbierać smakołyki, biorąc udział w wyzwaniach w nawiedzonych sektorach w całym Układzie Słonecznym.
Agatha Christie

Gra na podstawie książek Agathy Christie jest już dostępna w sprzedaży

2023-10-23
Wydawca Microids i Microids Studio Lyon zaprezentowały zwiastun premierowy gry Agatha Christie - Murder on the Orient Express, która dostępna jest na platformy: Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC. 
park beyond recenzja

Zwiastun dodatku do Park Beyond

2023-10-23
Aktualizacja 2.0 wprowadzi znaczące ulepszenia, w tym optymalizację wydajności, zachowanie kamery, tworzenie kolejek górskich, rozmieszczenie elementów i wiele więcej, aby gracze mogli cieszyć się najlepszymi wrażeniami z gry w Park Beyond.
prezent dla gracza xbox

Rozbudowane funkcje dostępności w Xboksach

2023-10-23
Gry pozwalają podróżować po wspaniałych światach, dzielić się przeżyciami oraz nawiązywać przyjaźnie. Żadna z tych rzeczy nie byłaby możliwa dla ponad 429 milionów graczy z niepełnosprawnościami bez rozwiązań wspierających dostępność.
dead island 2 jaki komputer

Dead Island 2 otrzyma fabularne rozszerzenie

2023-10-19
Zatrać się w surrealistycznych, psychodelicznych wizjach, gdy będziesz badać tajemniczy kult z Malibu w Dead Island 2 Haus, pierwszym rozszerzeniu fabularnym do gry Dead Island 2.