Data modyfikacji:

Fabuła w grze Cyberpunk 2077. Nowe informacje

Nowe informacje, które pojawiły się w sieci odnośnie gry Cyberpunk 2077 są nieoficjalne. Opublikował je jeden z użytkowników Reddita, który miał uczestniczyć w zamkniętym pokazie połączonym z panelem dyskusyjnym z przedstawicielami CD Projekt RED.

Główna plotka dotyczy linii fabularnej. Przejście całej gry ma zajmować mniej czasu niż ten, który poświęciliśmy na zadania w trzeciej części Widźmina. Twórcy mają umożliwić graczom przejście Cyberpunka 2077 na kilka sposobów. W odróżnieniu od Dzikiego Gonu, tym razem wątki poboczne mają mieć wpływ na zakończenie gry.

Zgodnie z obowiązującym trendem, zakończenie głównego wątku fabularnego nie równa się zakończeniu gry. Świat w Cyberpunk 2077 cały czas będzie otwarty.

Podczas rozmów z napotkanymi postaciami będziemy musieli zwracać uwagę na mijający czas. Zbyt długie zastanawianie się nad wyborem kwestii, może zdenerwować naszego rozmówcę.

W nowej grze CD Projekt RED ma też zostać wprowadzony system znany nam z serii gier GTA. Jeśli będziemy niszczyć otoczenie lub wyciągniemy broń, wtedy zwrócimy uwagę policji.

Tyle jeśli chodzi o informacje nieoficjalne.

Wcześniej ujawniono, że w grze będzie obowiązywał cykl dnia i nocy, a pora dnia ma mieć wpływ na zachowanie postaci w grze. Zmieniać się będzie także pogoda, ale nie będzie miała znaczenia na przebieg misji.

Premiera gry zaplanowana jest na 16 kwietnia.
Cyberpunk 2077