Data modyfikacji:

PUBG zawita na konsolę Xbox One w grudniu

Zaznaczcie dzień w kalendarzu!

Microsoft i wydawca Bluehole Inc. ogłosili, że PlayerUnknown's: Battlegrounds zawita do programu Xbox Game Preview już 12. grudnia 2017 roku. Konsolowa wersja gry przejdzie więc dokładnie taką samą drogę, jak pecetowa, która od marca tego roku dostępna jest w programie Early Access platformy Steam. Przy okazji zakomunikowali, że wersja 1.0 PUBG pojawi się na PC pod koniec grudnia.

Obie wersje PUBG są tworzone jednocześnie, ale posiadają różne harmonogramy. W praktyce oznacza to, że poszczególne zmiany, tak jak w przypadku wersji na komputery osobiste, wprowadzane będą przez twórców stopniowo. Docelowo chcą jednak, aby obie stały się takie same tak szybko, jak to tylko możliwe. Specyfika gry na PC i konsoli jest odmienna, dlatego doświadczenia z obu wersji będą nieco inne.

Microsoft i Bluehole Inc. przygotują dla fanów trzy limitowane czasowo paczki z przedmiotami: PUBG Warrior Pack, PUBG Accessory Pack i PUBG Tracksuit Pack. Jako że twórcy nie planują mikrotransakcji w wersji Xbox Game Preview, będą to jedyne rzeczy, które będzie można kupić za prawdziwie pieniądze. Przy okazji zachęcamy was do lektury naszego artykułu poświęconego tajemnicy sukcesu PUBG.

Źródło: Xbox

 

Autor: Dawid Sych