Data publikacji:

Wirtualny kominek dla graczy czekających na Hogwarts Legacy

Jeżeli udzielił się wam już świąteczny klimat i właśnie rozgrzewacie się przy ciepłym grzejniku, to mam dla was ciekawe materiały, które pomogą dodatkowo podgrzać atmosferę. Studio Avalanche Software przygotowało kilka filmów relaksujących filmików nawiązujących do ich najnowszego dzieła.
hogwarts
Akurat ja należę do tych specyficznych osób, które zimą preferują niskie temperatury, dlatego na kaloryfery patrzę z lekką odrazą. Kocham natomiast kominki (niestety takowego nie mam…), bo tworzą w domu wyjątkowy klimat, dają świetne światło oraz generuję przyjemny dla ucha dźwięk strzelających drewienek. Mógłbym go słuchać w nieskończoność! Jeżeli również lubicie takie klimaty, to koniecznie powinniście odpalić na swoich telewizorach nowe materiały udostępnione przez studio Avalanche Software.
Amerykański deweloper podzielił się z graczami czterema animacjami rozpalonych kominków znajdujących się w głównych domach magicznych znanych z powieści o Harrym Potterze. Mowa oczywiście o Gryffindorze, Hufflepuff, Slytherinie oraz Ravenclaw. Poniżej udostępniam ten, który mi podoba się najbardziej – pozostałych szukajcie na YouTube, na oficjalnym kanale Hogwarts Legacy:
Jeśli natomiast chodzi o grę studia Avalnche Software, to jej premiera została zaplanowana na 10 lutego 2023 roku. Dziedzictwo Hogwartu (oficjalny polski tytuł) dostępne będzie w tym terminie na komputerach osobistych oraz konsolach nowej generacji (PlayStation 5 i Xbox Series X|S). Premiera wersji na PlayStation 4 i Xbox One została przesunięta na 4 kwietnia przyszłego roku. Jeśli natomiast chodzi o edycję dedykowaną Nintendo Switch, to w tym przypadku gracze muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ Hogwarts Legay pojawi się na tej platformie dopiero 25 listopada 2023 roku.
Osoby, które są przekonane, że na pewno zagrają w Dziedzictwo Hogwartu, już teraz mogą składać zamówienia przedpremierowe na ten tytuł. W sprzedaży dostępna jest podstawowa edycja oraz dwa specjalne wydania – Deluxe i Kolekcjonerka. Wszystkie edycje znajdziecie na Ceneo.pl.
Zdjęcie: materiały prasowe Cenega
Łukasz Morawski
Łukasz Morawski

Magister Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UMK. Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego, co związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Od najmłodszych lat gra w gry, ogląda filmy i seriale, czyta książki oraz komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.