Data modyfikacji:

Tryb destruction derby w GRID Legends

Codemasters zaprezentowało Classic Car-Nage, nowy, chaotyczny tryb gry w GRID Legends. Dotychczasowe reguły wyścigu zostały ustalone na nowo - nowe fabularne DLC dostępne cross-platformowo wprowadza wypełnioną akcją interakcję w stylu derby, gdzie kierowcy rywalizują celowo rozbijając samochody przeciwników.
W Classic Car-Nage gracze wykorzystają swoje najdziksze instynkty w nowych eklektycznych samochodach oraz będą rywalizować ze znajomymi na 4 nowych trasach. Ponadto, zyskają możliwość rozbudowania swojej rozgrywki we wprowadzonych właśnie fabularnych historiach w grze. Poza nowym DLC, w nowo-wypuszczonej aktualizacji znajdzie się Team Fordzilla – auto wyścigowe P1, które będzie darmowym pojazdem dostępnym w grze.
Nowy tryb gry to seria wyścigów, które ponownie łączą graczy z bohaterami trybu fabularnego “Drive to Glory” oraz całkowicie zmieniają zasady gry podczas jazdy bez trzymanki. Pierwszy epizod skupia się na Valentinie Manzim, uosobionym przez nagradzanego brytyjskiego aktora Ncuti Gatawę, podczas tego jak on i reszta stawki sieją zniszczenie podczas 8 fabularnych eventów Classic Car-Nage. Gracze otrzymają również dostęp do 5 nowych pojazdów, w tym do wypełnionej lodami furgonetki oraz 4 nowe trasy w dwóch lokalizacjach, prestiżowych dokach.
Yokohamy oraz gorącej Havany. Trzy nowe sponsorowane wydarzenia w trybie kariery również zostaną udostępnione w tym rozszerzeniu.
“Tryb Classic Car-Nage dostarcza fascynujące doświadczenie pełne destrukcji inspirowane demolition derby w uniwersum GRID Legends” mówi Steven Brand, Associate Creative Director w Codemasters. “Nowe trasy z licznymi nawrotami i rampami zapewniają mnóstwo okazji do stłuczek, a cele trybu fabularnego pozwalają graczom opracować osobiste strategie, aby przetrwać wydarzenia. Nie mogę się doczekać, kiedy dołączę do ludzi w sieci, aby wywołać niezłe zamieszanie!".
Nowe tryb demolition derby w GRID Legends, Classic Car-Nage jest dostępny do nabycia od dzisiaj na platformach Xbox Series X|S, PlayStation®5, PlayStation 4, Xbox One, oraz na PC. Posiadacze Edycji Deluxe otrzymają natychmiastowy dostęp do zawartości.
Zdjęcie: materiały prasowe Codemasters
Autor: Informacja prasowa