Data publikacji:

Premiera nowej gry dla dzieci z udziałem Świnki Peppy

Pudełkowa wersja gry Świnka Peppa: Światowe przygody od Outright Games, wiodącego wydawcy przyjaznej rodzinie interaktywnej rozrywki we współpracy z Hasbro, jest już dostępna w sklepach na Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.
Fani mogą dołączyć do Peppy w podróży życia i zbudować dom w sąsiedztwie Świnki w interaktywnej grze z fabułą, do której mogą włączyć rodzinę i przyjaciół. Tytuł dostępny jest w polskiej wersji językowej z dubbingiem.
Lataj, jeźdź i żegluj do najsłynniejszych miejsc na świecie, takich jak Nowy Jork, Hollywood Boulevard, wieża Eiffla w Paryżu, Pałac Buckingham w Londynie i wiele innych w grze wideo inspirowanej ukochanym serialem. Przemierzaj świat w wielkim stylu, korzystając z mnóstwa nowych strojów i akcesoriów oraz wykonując większą niż kiedykolwiek wcześniej różnorodność zadań, mini-gier i napotykając po drodze nowe, ekscytujące doświadczenia. Poznaj nowe postacie, jak i spotkaj znajome twarze podczas swoich wojaży.
Zabawa nie kończy się jednak na poruszaniu! Gracze mogą zostać projektantami wnętrz i stworzyć niepowtarzalny dom ozdobiony pamiątkami z podróży w sąsiedztwie Peppy. Oprócz tworzenia domu, fani mogą sprawdzić swoje umiejętności twórcze i wprowadzić do opowieści swoją rodzinę i przyjaciół.
Do wyboru jest mnóstwo ubrań i akcesoriów, a gracze mogą nawet upodobnić rodzinę i przyjaciół do swoich ulubionych postaci! Tytuł posiada wiele cech, które sprawiają, że jest przystępny dla młodszych graczy, w tym samouczek na początku, proste i intuicyjne menu oraz narrację przez cały czas, a także łatwe i proste w użyciu mechaniki, które wymagają tych samych przycisków kontrolera. 
Świnka Peppa po raz pierwszy zagościła na ekranach w 2004 roku i od tego czasu stała się najlepszym przyjacielem przedszkolaków na całym świecie. Rozpowszechniana w 180 krajach licencja PEPPA PIG stała się ikoną, który oddziałuje na rodziców, a przede wszystkim na dzieci ze wszystkich kontynentów i kultur, wspierając je w codziennych sytuacjach życiowych.
Pomaga przedszkolakom odkrywać i poszerzać rozumienie własnego świata poprzez doświadczenia ich przyjaciółki. Światowe Przygody to druga gra wideo Świnki Peppy wydana w ciągu dwóch lat po ogromnym sukcesie gry My Friend Peppa Pig z 2021 roku.
Zdjęcie: materiały prasowe Cenega
Autor: Informacja prasowa