Data modyfikacji:

Premiera DC's Justice League: Cosmic Chaos. Zobacz zwiastun

Zjednocz się przeciwko chaosowi w najnowszej, pełnej akcji przygodzie DC, w której występują kultowi bohaterowie Ligi Sprawiedliwości: Batman, Superman, Wonder Woman i inni.
Pudełkowa wersja gry DC's Justice League: Cosmic Chaos od Outright Games, wiodącego wydawcy rodzinnej rozrywki, jest już dostępna w sklepach. Tytuł stworzony na licencji Warner Bros. Interactive Entertainment w imieniu DC dostępny jest z polskim dubbingiem. Przygodowa gra z otwartym światem, odpowiednia dla fanów DC w każdym wieku, ukazała się na PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch oraz Xbox One i Xbox Series X.
Wciel się w legendarnych super bohaterów DC: Batmana, Supermana lub Wonder Woman, gdy potężna Liga Sprawiedliwości łączy siły, aby zmierzyć się z wszechpotężnym Mr Mxyzptlkiem, impem z Piątego Wymiaru, który mianował się burmistrzem Szczęśliwej Przystani i zamierza wywołać chaos. Odkrywaj nowe, tętniące życiem lokacje i ciesz się nowym, odświeżonym spojrzeniem na ikoniczne postacie Ligi Sprawiedliwości, odtworzone w kreskówkowym stylu.
Wykorzystaj unikalne zdolności każdego z super bohaterów, aby pokonać dziwnych wrogów, bierz udział w wyczerpujących walkach i pełnych zabawy misjach, zarówno w pojedynkę, jak i w zespole z przyjaciółmi lub rodziną w trybie kooperacji dla dwóch graczy.
Dostosowanie stylu walki nigdy nie było łatwiejsze dzięki płynnym przejściom między Batmanem, Supermanem lub Wonder Woman w trakcie spotkania z wrogami. Gracze mogą wzbogacić swoją grę zbierając Artefakty Sprawiedliwości lub wyruszając na bohaterskie misje poboczne, aby polować na wskazówki prowadzące do super łotrów DC i tajnych lokacji. Szczególnie zaangażowani będą mogli odkryć w całej grze kostiumy inspirowane komiksami DC, w które można wyposażyć bohaterów.
Można również spodziewać się spotkania z najpotężniejszymi super-złoczyńcami z uniwersum DC, takimi jak Bizarro, Starro Zdobywca i Clayface, a także innymi ikonicznymi członkami Ligi Sprawiedliwości, takimi jak Zielona Latarnia, Cyborg, Flash i Aquaman, których można wezwać do wsparcia w walce.
Zdjęcie: materiały prasowe Cenega
Autor: Informacja prasowa