Data modyfikacji:

Premiera Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon

Nadszedł czas, aby odwracać strony tętniącej życiem, ilustrowanej opowieści przygodowej Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon na Nintendo Switch, o urzekającej historii młodej adeptki mrocznych nauk.
bayonetta
Gracze mogą teraz dołączyć do Cerezy i jej demona Cheshire w podróży przez las zamieszkany przez faery, aby odkryć pochodzenie tytułowej Czarownicy Umbra. Na długo przed tym, zanim została znana jako Bayonetta, Cereza postanowiła porzucić ostrożność i udać się do niebezpiecznego lasu Avalon w nadziei na uratowanie uwięzionej matki.
Skoordynowanie unikalnych umiejętności Cerezy i Cheshire'a jest kluczem do pokonania wielu przeszkód, zasadzek, a zwłaszcza Tír na nÓgs – złudnych lochów, które wystawią na próbę pracę zespołową Cerezy i Cheshire'a. Znalezione podczas przygody rdzenie żywiołów jeszcze bardziej zwiększą potencjał dwójki, otwierając nowe drogi eksploracji lasu i rozwijając ich strategie walki.
W Nintendo eShop na Nintendo Switch udostępnione zostało również darmowe demo gry Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon zawierające wczesne rozdziały gry. Gracze mogą przenieść dane zapisane w demie do pełnej wersji i kontynuować swoją przygodę tam, gdzie ją zakończyli.
Zarówno w demie, jak i w pełnej wersji gry, takie opcje jak zmniejszenie obrażeń czy automatyzacja niektórych elementów sterujących, mogą pomóc zarówno nowicjuszom, jak i fanom Bayonetty cieszyć się grą zgodnie z ich preferencjami.
Gra Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon debiutuje dziś na Nintendo Switch. Darmowe demo również jest już dostępne w Nintendo eShop na Nintendo Switch.
Zdjęcie: materiały prasowe Nintendo
Autor: Informacja prasowa