Data modyfikacji:

Polska data premiery Pokémon Ultimate Journeys: The Series

Firma Pokémon Company International ogłosiła, że nadchodzący sezon „Pokémon Ultimate Journeys: The Series” będzie miał premierę 6 stycznia 2023 r. wyłącznie na platformie Netflix. W 25. sezonie popularnego na całym świecie serialu animowanego zobaczymy Asha Ketchuma i jego Pikachu, a także Goh i Chloe, którzy wyruszą na poszukiwaniu nowych przygód w świecie Pokémonów.
Fabuła “Pokémon Ultimate Journeys: The Series” skupi się na przygodach Asha, Goha i Chloe. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, gdy zbliżają się do osiągnięcia swoich celów! Podczas gdy turniej Pokémon World Coronation Series nabiera tempa, Ash, Pikachu i ich przyjaciele szykują się do intensywnego treningu.
W międzyczasie Goh wyrusza na serię trudnych misji próbnych, aby zostać uczestnikiem Projektu Mew. A gdy Chloe i Eevee dowiedzą się o różnych ścieżkach ewolucyjnych, którymi może podążać Eevee, czy będą w stanie podjąć decyzję dotyczącą jego przyszłości? Przygotuj się na nieprzerwaną akcję, znajome twarze z dawnych podróży i jeszcze więcej odkryć Pokémonów!
„Pokémon Ultimate Journeys: The Series”, zostanie pokazany w nadchodzących tygodniach. Firma Pokémon Company International udostępniła fanom zwiastun:
Zdjęcie: materiały prasowe Kool Things
Autor: Informacja prasowa