Data modyfikacji:

Need for Speed Unbound - gameplay z Próby Prędkości

Electronic Arts i Criterion opublikowały nowy rozszerzony film z rozgrywki Need for Speed Unbound, który daje możliwość zobaczenia w pełnej okazałości wysokooktanowej akcji, na jaką mogą liczyć gracze nowej odsłony kultowej serii. Jest to też pierwszy rzut oka na rozgrywki w ramach Prób Prędkości, w tym Zlotów i Zakładów Pobocznych.
nfs unbound
W Need for Speed Unbound Zloty to podziemna scena, w której gracze mogą łączyć się z innymi ulicznymi kierowcami, aby pochwalić się swoim stylem, niestandardowymi pojazdami i postawić na szali ciężko zarobione pieniądze.
Każde spotkanie daje graczom możliwość organizowania wyścigów, zarabiania pieniędzy za zwycięstwa i odkrywania nowych obszarów Lakeshore City. Widzowie też mogą również uczestniczyć w wyścigu, obstawiając Zakłady Poboczne i stawiając wszystko na szali dla swojego ulubionego zawodnika. 
Need for Speed Unbound został stworzony z myślą o technologii nowej generacji. Gra po raz pierwszy w historii serii będzie oferowała rozdzielczość 4K przy 60 klatkach na sekundę na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC już od 2 grudnia 2022 r.
Zdjęcie: materiały prasowe Electronic Arts
Autor: Informacja prasowa