Data modyfikacji:

LEGO Brawls - data premiery na konsolach i PC

Lego Brawls to zręcznościowa bijatyka dla całej rodziny, która inspirowana jest hitową serią Super Smash Bros. znaną z konsoli Nintendo. Deweloperzy tytułu przedstawili datę jego premiery, która wyznaczona jest na 2 września tego roku. Produkcja dostępna będzie w polskiej wersji językowej i ukaże się na praktycznie wszystkich współczesnych platformach sprzętowych, a więc zarówno na urządzeniach mobilnych (iOS), komputerach PC, jak i konsolach Xbox (Xbox One, Xbox Series X|S), PlayStation (PS4, PS5) i Nintendo Switch.
Podczas rozgrywki każdy z graczy przejmie kontrolę nad jedną z minifigurek LEGO, która korzystając ze specjalnych ruchów i ataków będzie stała się pokonać przeciwników. Postać stworzymy sami, określając jej wygląd oraz styl walki, albo skorzystamy z gotowych bohaterów.
lego brawls
Pojedynki odbywają się na dużych wertykalnych arenach 2.5D, przedstawiających różne światy znane z zestawów klocków LEGO, takie jak chociażby Ninjago. W meczu bierze udział maksymalnie aż osiem osób, w dwóch czteroosobowych drużynach. Bawić można się na wspólnym ekranie lub za pośrednictwem sieci. Poza standardowymi starciami na grających czekać będą także inne tryby rozgrywki.