Data modyfikacji:

Testy kampanii kooperacyjnej Halo Infinite w tym miesiącu

Deweloperzy Halo Infinite ze studia 343 Industries zapowiedzieli publiczne testy kampanii kooperacyjnej w grze. Ten długo oczekiwanych przez fanów tryb zabawy, który wbrew oczekiwaniom nie był dostępny w dniu premiery gry, będzie można wypróbować w połowie tego miesiąca, czyli od 11 do 22 lipca.
Beta dostępna będzie dla posiadaczy płatnego modułu single player lub subskrybentów Xbox Game Pass. Na konsolach Xbox dodatkowo musimy też posiadać abonament Xbox Gold oraz aplikację Xbox Insider. Warto również dodać, że rozgrywkę ze znajomym musimy rozpocząć kompletnie od nowa, tryb co-op nie będzie bowiem akceptował już istniejących save’ów z kampanii dla pojedynczego gracza, które są zapisane w naszym profilu.
Dodatkowo twórcy potwierdzili również, że Halo Infinite utrzyma także nieobecną do tej pory opcję ponownego rozgrywania konkretnych misji i sekwencji w kampanii fabularnej. Funkcja ta przyda się z pewnością w przyszłości także w trybie kooperacyjnym, pozwalając na szybkie przejście ulubionych fragmentów gry z przyjaciółmi.