Data modyfikacji:

Evil West - premiera polskiego westernu fantasy

Cenega, oficjalny partner firmy Focus Home Interactive poinformował, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra Evil West. Tytuł w wersji pudełkowej ukazał się na konsole PlayStation 5, PlayStation 4 oraz Xbox Series X/Xbox One w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.
evil west
vil West to nowa trzecioosobowa gra akcji od Flying Wild Hog i Focus Entertainment. Ekscytująca przygoda osadzona w pokręconej, nigdy wcześniej niewidzianej wersji fantasy Dzikiego Zachodu czeka na nieustraszonych graczy, którzy odważą się walczyć z krwiożerczymi potworami w stylowych i krwawych pojedynkach.
Mroczne zagrożenie pochłania Dziki Zachód. Jeden z ostatnich agentów w ściśle tajnym instytucie polującym na wampiry, jest ostatnią linią pomiędzy ludzkością a głęboko zakorzenionym terrorem, który wyłania się z cienia. Zostań superbohaterem Dzikiego Zachodu, zlikwiduj zagrożenie w postaci wampirów i uratuj Stany Zjednoczone!
Rozpętaj piekło za pomocą broni palnej, zasilanych błyskawicami rękawic i gadżetów. Zabijaj krwiożercze potwory w wielkim stylu jako samotny łowca lub w kooperacji z przyjacielem. Odkrywaj i walcz w kampanii opartej na narracji, jednocześnie ulepszając swoją broń i sprzęt do polowań. Odblokuj nowe umiejętności, aby rozwinąć swoje mistrzostwo w zabijaniu potworów, tworząc własny styl gry, aby ostatecznie pokonać nadprzyrodzone hordy.
Zdjęcie: materiały prasowe Cenega
Łukasz Morawski
Łukasz Morawski

Magister Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UMK. Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego, co związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Od najmłodszych lat gra w gry, ogląda filmy i seriale, czyta książki oraz komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.