Data modyfikacji:

Epic Games ujawnia nowości 4. sezonu Fortnite

Zupełnie nowy sezon Fortnite, Rozdział 3 Sezon 4: Idylla, jest już dostępny! A wraz z nim najnowsze bronie, przedmioty, punkty POI i sposoby rozgrywki! Ale to nie jest kolejny zwykły dzień w raju: pojawiła się tajemnicza substancja, która szybko rozprzestrzenia się po całej wyspie. Na graczy czeka Chrom, Chrom i jeszcze więcej Chromu.
Chrom przejął kontrolę…
  • ROZGRYWKA W NOWYM SEZONIE – gracze mogą łamać prawa fizyki i korzystać z Chromu na kilka sposobów. Rzuć Fontannę Chromu na ściany wrogich budowli, aby móc przez nie przeniknąć. Możesz też rzucić Fontannę Chromu na siebie, aby przez ograniczony czas stać się czystym Chromem i być odpornym na obrażenia od ognia… oraz przemienić się w Gluta  podczas sprintu. W formie Gluta gracze będą się szybciej poruszać, będą niewrażliwi na obrażenia od upadku i zyskają zdolność zrywu w powietrzu.  Wpadnijcie Zrywem w dowolny fragment budynku, aby go pochormować, a następnie przejść przez niego!
  • LOKACJE DO ODKRYCIA – Chrom nie tylko przejmuje lokacje, ale też doprowadził do stworzenia zupełnie nowej: Sanktuarium Herold. W obawie przed Chromem niektóre lokacje na wyspie – przede wszystkim Kanion Kamienic – próbują „chronić się” w przestworzach. Teraz to rozwijające się miejsce na mapie, pod nazwą Chmurne Kamienice, atakuje z powietrza. Żeby się tam dostać należy użyć D-wyrzutni.
  • ZUPEŁNIE NOWY KARNET BOJOWY – Zakończ akrobację ze Spider-Gwen, zachowaj czujność z Paradygmatem (Rzeczywistość-659) i żyj na krawędzi z Twynem. Dla tych, którzy są prawdziwymi wielbicielami Chromu: nie martwcie się! Herold będzie dostępny do odblokowania w dalszej części sezonu!
  • Battle Royale i Zero Budowania nie są teraz jedynymi miejscami, w których można zdobywać PD do przepustki bojowej.Gracze mogą również zdobywać XP w wybranych grach stworzonych przez twórców!
Zobacz zwiastun rozgrywki z rozdziału 3 sezonu 4: 
Zdjęcie: materiały prasowe Epic Games
Autor: Informacja prasowa