Data modyfikacji:

Epic Games Store - darmowa gra z Polski i coś dla fanów Gry o Tron

To już ten dzień, w którym firma Epic Games wymienia swoją ofertą bezpłatnych produkcji. Co prawda po raz kolejny otrzymaliśmy tytuły niezależne, a nie gry z segmentu AAA, ale za to oba dzieła są godne uwagi. Jedno z nich stworzone zostało przez polskiego producenta i pozwala wcielić się w mechanika samochodowego.
epic games store
Kilka dni temu informowałem was o tym, że w Epic Games Store udostępniono za darmo produkcję Supraland, będącą zabawną mieszanką takich gier, jak Portal oraz seria The Legend of Zelda. Jeżeli nie zdążyliście przypisać tego tytułu do konta, to nie załamujcie się, ponieważ teraz możecie zasilić swoją bibliotekę gier, aż dwoma tytułami. Pierwszy z nich to Car Mechanic Simulator 2018, natomiast drugi to A Game of Thrones: The Board Game Digital Edition.
  • Car Mechanic Simulator 2018 w dniu premiery było bardzo mocno krytykowane przez gracze ze względu na ogromne problem techniczne. Polskie studio Red Dot Games na szczęście dosyć mocno udoskonaliło swoje dzieło, dzięki czemu ostatecznie otrzymaliśmy bardzo ciekawy symulator, który może poszerzyć naszą wiedzę o budowie samochodów.
  • A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition nie jest bowiem standardową grą strategiczną, tylko przeniesieniem klasycznej planszówki do świata gier wideo. Zespół Dire Wolf Digital w dosyć wierny sposób odtworzył mechaniki z oryginału, oprawiając całość w przyjemne dla oka szaty graficzne.
Podobnie jak w poprzednich przypadkach, tutaj również oferta jest ograniczona czasowo – obie gry można pobrać bez dodatkowych kosztów wyłącznie do 30 czerwca (czwartek), do godziny 17:00. Wtedy na ich miejsce wskoczą kolejne dzieła i nawet już teraz poznaliśmy ich tytuły. Epic Games ma w planach sprezentować graczom grę Geneforge 1 – Mutagen oraz Iratus: Lord of the Dead. Z kolei na pobranie tych produkcji będziemy mieli czas do 7 lipca bieżącego roku.
Zdjęcie: materiały prasowe Epic Games