Data modyfikacji:

Do The Sims 4 dołączyły niemowlaki

Dodatek do The Sims 4 – Razem raźniej – jest już dostępny na platformy PC przez aplikację EA, Mac przez Origin, Steam , Epic Games Store, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i Xbox One.
Dzięki Dodatkowi Razem raźniej Simomaniacy będą mogli odkrywać, jak więzi łączące członków rodziny wpływają na dynamiki między Simami. Zaobserwują też, jak ich Simowie dorastają – poczynając od nowo wprowadzonego etapu niemowlęctwa. Rozwój dziecka pozwoli wspólnie z pociechami przeżywać ważne życiowe etapy wpływające na rodzinne relacje.
Dodatek wprowadza do gry nowe otoczenie – malowniczy świat San Squoia! Nadbrzeżne miasto w The Sims 4 pozwala zwiedzać trzy dzielnice: Kotwicowe Wybrzeże, Ogrody Gilberta oraz Wzgórza Hopewell. Otoczenie jest wypełnione miejscami idealnymi do rodzinnego spędzenia czasu, a wśród nich znajdują się: plac zabaw, kino na wybrzeżu, molo, biblioteka pełna książek dla dzieci oraz publiczny brodzik.
Dodatek nie tylko rozwija rozgrywkę niemowląt, nowego etapu życia wprowadzonego w ostatniej aktualizacji, ale także pozwala pogłębić więzi każdej rodziny – małe dzieci i dzieci również otrzymają nowe interakcje, wzbogacające rodzinne życie Simów i zapewniające więcej sposobów na wychowanie najmłodszych.
Razem raźniej wprowadza również nową funkcję zgodności towarzyskiej, która prowadzi do głębszych i bardziej znaczących relacji z rodziną i przyjaciółmi. Simowie zyskają preferencje, które wpłyną na to, czy z kimś się dogadują, czy nie, a wszystkie podejmowane przez gracza decyzje będą wpływać na dynamikę rodziny i relacje.
To, jak ostatecznie będą wyglądać dynamiki w rodzinie – czy Simowie będą żyć ze sobą w zgodzie, czy też pozwoli im się na nieco chaosu w codziennym życiu i relacjach – zależy od graczy i tego, jak zdecydują się pokierować losami domowników.
Zdjęcie: materiały prasowe Electronic Arts
Autor: Informacja prasowa