Data publikacji:

Dodatkowa zawartość w aktualizacji Need for Speed Unbound

W Need for Speed Unbound - Volume 2 gracze będą mieli dostęp do nowych funkcji i nagród - w tym nowych aut, przedmiotów kosmetycznych i nie tylko.
need for speed unbound recenzja
Aktualizacja dostarcza także nowych sposobów rywalizacji na ulicach Lakeshore dzięki wyzwaniom codziennym, wielu nowym playlistom i wydarzeniom, a to wszystko z udziałem policji, która patroluje ulice również w trybie wieloosobowym. Volume 2 zaprezentuje również nowe DLC, Klucze do Miasta.
Listę całej zawartości nadchodzącej do Need for Speed Unbound w ramach aktualizacji Volume 2 znajdziesz poniżej:
  • Nowe sposoby rządzenia ulicami Lakeshore: Ciesz się mnóstwem dodatkowej zawartości, w tym wydarzeniami wytrzymałościowymi i zupełnie nowymi wyścigami Rumble. Gracze mogą teraz prowokować policjantów do ekscytujących pościgów również w trybie wieloosobowym z pomocą przyjaciół lub odwrócić sytuację i zagrać przeciwko nim, aby zdobyć większe nagrody.
  • Więcej sposobów na grę: Rywalizuj w 40 nowych wyzwaniach, w tym 3 nowych wyzwaniach codziennych, aby zdobyć nagrody, w tym punkty doświadczenia i pieniądze. Gracze mogą również wziąć udział w nowych Szybkich Okrążeniach - intensywnych, 30-sekundowych pościgach, podczas których będą rywalizować na czas, aby zdobyć nowe nagrody. Nowe wydarzenia playlist wprowadzają jeszcze więcej różnorodności. Ukończ playlisty, aby zdobyć cenne nagrody, w tym Lotus Emira w rzadkiej wersji Balmain Edition.
  • Nagrody: Gracze mogą pokazać swój styl na ulicach Lakeshore dzięki nowym efektom jazdy, pozom, naklejkom i nie tylko.
  • DLC Klucze do Miasta: Ujawnia lokalizację wszystkich 260 przedmiotów kolekcjonerskich na mapie (100 Niedźwiedzi, 80 Street Artów i 80 Billboardów) oraz wszystkich 160 aktywności. Dodatek zawiera również ekskluzywny pakiet ubrań "Fury and Zen", w tym kurtkę, koszulkę, spodnie dresowe i czapkę.
  • Oficjalny zwiastun zapowiadający Need For Speed Unbound – Volume 2:
    Zdjęcie: materiały prasowe Electronic Arts
    Autor: Informacja prasowa