Data publikacji:

KONKURSOWA ŚRODA: 5 gier OVERWATCH NA PC!

MAMY ZWYCIĘZCÓW! :-)

Przemek

https://www.ceneo.pl/2572000

„Mobilki mobilki, jak tam trasa do następnego checkpointu?”

Jedno jest pewne. W futurystycznej rzeczywistości przydatny będzie tylko ten sprzęt, który był przez lata testowany, używany i niezawodny. Każdy kto chociaż przez chwilę jechał samochodem wie i docenia plusy dobrego, niezawodnego CB Radia, pozwalającego atakować trasę flankami, omijając największe i najbardziej czasochłonne kor… wróć, zagrożenia.

Wiadomo, że to komunikacja jest kluczem. Nie żadne Skype, nie żadne TSy, a klasyczne, sprawdzone i przede wszystkim, ANALOGOWE technologie poprowadzą mnie i moją drużynę do zwycięstwa!

Witold

https://www.ceneo.pl/8723578

Gdy moja drużna jest zmęczona po nocnym maratonie gier komputerowych, musimy przyrządzić sobie solidną porcję kawy. Konsumpcja kawy w Polsce wzrosła aż o 80% w ostatnich 10 latach , myślę że to nie przypadek w końcu przez ostatnie dziesięciolecie komputeryzacja rozwinęła się niesamowicie.

Myszka,biurko, sporo zabawy

Muszę wypić kubek kawy

Wojciech

https://www.ceneo.pl/43803582

Ludzie reagują na odkurzacz podobnie jak koty. Albo uciekną albo podniosą nogi. Ta chwila będzie decydująca o wygranej. Odgłos odkurzacza będzie oddziaływać na pierwotny instynkt gracza, który nie tylko będzie panicznie szukał źródła dźwięku, ale również poprzez mimowolne ruchy nóg straci równowagę emocjonalną na linii oko-ręka i po prostu stanie bezbronny. Ja bym to nazwał Vacuum Torture albo Cleaner Massacre. Broń potężna, bo nie próbuje zachować ciszy, a nawet manifestuje swoją obecność!

Przemysław

https://www.ceneo.pl/23273521

Moim zdaniem najważniejszą rzeczą w drużynie to trzymać się razem. Więzi, które spajają zespół muszą być najsilniejsze. Dzięki takiej stalowej lince zapinanej na kłódkę nie dość, że staniemy się sobie bliżsi, to jeszcze będziemy musieli nauczyć się współpracy i komunikacji co tylko zwiększy naszą przewagę nad przeciwnikami!

Dominik

https://www.ceneo.pl/38058492

Moim zdaniem czołg zawsze pomaga wygrać w grach więc mając czołg na 60 minut śmiało można wygrać mecz w Overwatchu :) czołgi zawsze były OP. Mają ekrany, dobrą komunikację, oraz nigdy nie atakują same. Można nimi atakować cele lekkie (CKMem) lub opancerzone (z działa głównego). Żadna drużyna nie ma z nim szans.

Ze Zwycięzcami skontaktujemy się wkrótce drogą mailową. Serdecznie gratulujemy Nagrodzonym, a wszystkim Uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie! :-)

Najnowsza produkcja Blizzarda bije wszystkie rekordy, a w wielu rankingach zdobywa (uważamy, że zasłużony) tytuł GRY ROKU!

Mamy dla Was aż 5 egzemplarzy gry Overwatch na PC!

ZADANIE KONKURSOWE:

W Overwatch kluczem do zwycięstwa jest gra zespołowa. Znajdź na Ceneo.pl przedmiot, który pomoże zwyciężyć Waszej drużynie i krótko uzasadnij swój wybór!

W komentarzu poniżej wpisz:

1. Link do wybranego przedmiotu z Ceneo.pl

2. Krótkie uzasadnienie

Konkurs trwa do 27 grudnia. Zwycięzców poznamy już 28 grudnia! Wyniki zostaną opublikowane na stronie konkursu.

*zapoznajcie się także z regulaminem naszej zabawy

Autor: Ewelina Pregiel