Data publikacji:

Konkurs Mikołajki z Hama uRage

MAMY ZWYCIĘZCĘ!!!

AGA

"Gdybym miała odpowiedzieć na to pytanie szybko i krótko, powiedziałabym: w każdej. Ten zestaw jest na tyle dobry, że sprawdzi się bez względu na to jaki tytuł ogrywamy. Ponieważ jednak mam podać jedną konkretną grę, opowiem o Overwatchu.

Overwatch to wyjątkowy FPS. Z jednej strony są w nim postacie wymagające płynnych ruchów i precyzji, jak McCree czy Soldier76, a z drugiej mamy w nim bohaterów bardzo mobilnych, jak Tracer czy Genji. Jak pogodzić te dwa zupełnie odmienne style gry? Oczywiście myszką z regulowanym DPI za pomocą przycisku :)

No dobrze, strzelanie to jedno, ale w Overwatchu równie ważne jest pozycjonowanie. Ale co jeśli mimo naszej świetnej pozycji zostaniemy zaatakowanie od tyłu przez flankera? No cóż, będziemy na to przygotowani, jeśli odpowiednio wcześniej usłyszymy go w naszych słuchawkach. Takich jak SoundZ 7.1.

Warto mieć także na uwadze, że wyjątkowe gry wciągają. Czasem na dłużej, niż byśmy chcieli. Duuuużo dłużej. I nasza rozgrywka zamiast skończyć się po godzinie, trwa aż do środka nocy. Co wtedy zrobić? Cóż, można wtedy po prostu skończyć grę. Można także mieć podświetlaną klawiaturę i w ogóle nie zauważyć, że zrobiło się ciemno.

Zestaw uRage daje przewagę w Overwatchu pod jeszcze jednym względem. Wbudowany mikrofon. Overwatch to gra zespołowa, gdzie komunikacja jest niezbędna, dlatego taki mikrofon również ogromnie zwiększa szansę na zwycięstwo."

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za wspólną zabawę! Ze Zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Już wkrótce widzimy się w kolejnym KONKURSIE!

Polub nas na Facebooku, by być na bieżąco! :-)

———————————–

Każdy, kto chociaż odrobinę interesuje się e-sportem i rozgrywkami sieciowymi, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest posiadanie dobrych akcesoriów dla graczy. My też dobrze to wiemy i dlatego wspólnie z firmą Hama przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać profesjonalny zestaw gamingowy uRage, w skład którego wchodzą mysz laserowa Reaper Rev, klawiatura Cyberboard i słuchawki SoundZ 7.1. Żeby mieć szansę na wygraną, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

W jakiej grze wykorzystasz zestaw gamingowy uRage i dlaczego właśnie w niej się sprawdzi?

W komentarzu wymień JEDNĄ grę, w której zestaw gamingowy Hama uRage przechyli szalę zwycięstwa na twoją stronę, wraz z krótkim uzasadnieniem.

Konkurs trwa od 1. do 5. grudnia 2017 roku. Odpowiedzi zgodnie z powyższym wzorem prosimy umieszczać w komentarzach pod wpisem. Szczęśliwego zwycięzcę wyłonimy 6 grudnia 2017, a jego odpowiedź zostanie opublikowana na stronie konkursu. Powodzenia! Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Nie zapomnij również udostępnić konkursu na Facebooku!

Partnerem konkursu jest:

 

Autor: Dawid Sych