Data modyfikacji:

KONKURS SURVIVALOWY - The Flame in the Flood

W grze Flame in the Flood macie niepowtarzalną szansę na eksplorowanie świata zniszczonego przez wielką powódź!

Wskażcie przedmiot z Ceneo.pl, który umożliwi Wam przeżycie w takiej post-apokaliptycznej rzeczywistości. Krótko uzasadnijcie swój wybór.

-------

MAMY ZWYCIĘZCÓW!

Nagroda główna (1x Edycja Specjalna The Flame in The Flood) 

Ola

https://www.ceneo.pl/27566284

Lusterko. Próżność? Skądże znowu! Fakt, że jako kobieta muszę zawsze pięknie wyglądać, tym bardziej jeżeli spocznie na mnie obowiązek przedłużenia gatunku. Jednak niepozorne lusterko ma wiele zastosowań pozwalających przeżyć w post-apokaliptycznym świecie: Po powodzi wszystko jest mokre, tak więc odpadają zapalniczki, zapałki, nawet krzesiwa jeżeli rozpałka będzie wilgotna. Aaaale! Mając lusterko będę mogła skupić wiązkę światła i wysuszyć sobie najpierw korę czy inną bazę pod ogień. A później oczywiście tą wiązką światła ją rozpalić.

Kolejnym atutem takowego przedmiotu jest oczywiście ostra krawędź tnąca (uzyskana poprzez rozbicie lusterka), jakże niezbędna w survivalu!

Można też używać tafli lustra jako talerza, sygnalizacji świetlnej… A ten konkretny model ma jeszcze jeden ważny element. Podstawkę! Fantastyczny kształt litery „Y” aż sam krzyczy do nas – zrób ze mnie procę! Taka procą mogłabym spokojnie upolować sobie coś na śniadanko, a jednocześnie bronic dobytku przed bandytami.

Mariusz

https://www.ceneo.pl/27981607

Porzućcie swoje toporki, apteczki, plecaki i krzesiwa, bo nie przyda się Wam to gdy wpadniecie podczas powodzi do wody – ta kamizelka to wszystko czego potrzeba, dodatkowo zestaw zawiera nożyk więc stworzenie podstaw do przetrwania jak trawa i tym podobne nie będą problemem, w każdym razie podstawową ochronę przed śmiercią przez utonięcie mamy zapewnioną!

Grzegorz

https://www.ceneo.pl/33360174

W post-apokaliptycznym świecie dobry ekwipunek jest cenniejszy od złota. Ale ten ekwipunek pasuje wygodnie przenosić. Taki plecak doskonale w tym pomoże. Zmieszczą się z nim najpotrzebniejsze do przeżycia artykuły, żywność, narzędzia a kiedy trzeba może zastąpić poduszkę. Plecak to bez wątpienia najbardziej przydatna rzecz w świecie po apokalipsie. Nie będziemy przecierz nosić wszystkiego w kieszeniach spodni ani wozić na taczkach ;)

Chomik

https://www.ceneo.pl/38911756

Takie gadanie, że potrzebujesz siekierki. Że potrzebujesz krzesiwa. Że potrzebujesz tego, tamtego i jeszcze kilku innych rzeczy. Powiem Ci teraz krótką prawdę o życiu po końcu świata – nic nie zdziałasz bez porządnego plecaka. Jak nie jesteś baranem, to narzędzia ogarniesz sobie bez problemu. Tak samo z drewnem, ogniem i miejscem do spania. Ale wszystko to będzie o kant tyłka rozbić, jak rzeczy będziesz miał wilgotne i będą podśmierdywać zgnilizną. Wszystko w taki plecak spakujesz i uwierz mi, jeszcze zostanie Ci miejsca na papier toaletowy. A co, myślisz, że skoro świat się skończył to zadka nie trzeba podcierać ?!

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszej zabawie!

Odwiedzajcie nas regularnie - już wkrótce kolejne atrakcyjne konkursy!

Z Nagrodzonymi skontaktujemy się wkrótce drogą mailową.

Odpowiedzi wraz z linkiem do wybranego przedmiotu oraz krótkim uzasadnieniem wpisujcie w komentarzach pod tym postem. Na odpowiedzi czekamy od 15 do 22 lipca 2016!

Do wygrania edycja specjalna gry The Flame in the Flood (gra + koszulka + bonusowe gadżety) oraz 3 egzemplarze w wersji PC! Zwycięzców poznamy już 25 lipca! Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Autor: Ewelina Pregiel