Data publikacji:

KONKURS: Samsung Galaxy S7 Edge na koniec wakacji

 MAMY ZWYCIĘZCĘ! :-)

Michał

Moja ulubiona gra to Plague Inc. Jest to bardzo przyjemny tytuł, w którym bardzo skrupulatnie skupiam się na rozsiewaniu wszelkiego typu infekcji na niewinnych mieszkańcach Ziemi. Cel gry? Prosty. Jego osiągnięcie? Trudne. Trzeba zgładzić całą naszą populację, ale należy uważać, bowiem mądre głowy nieustannie opracowują lekarstwo na moje choróbska. Świetny zabijacz czasu, szczególnie w takie pochmurne dni, gdy jadę autobusem na uczelnię męczyć się z pracą magisterską i brakiem perspektyw na lepsze jutro :D Gdyby jeszcze bateria w telefonie nie śrubowała rekordu w minimalizacji czasu pracy, byłoby cudnie :)

Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę! Już wkrótce widzimy się w kolejnym KONKURSIE! 

Polubcie nas na Facebooku, by być na bieżąco! :-)

-----------------------------------

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE CZEKA NA CIEBIE!

Na osłodę końca wakacji przygotowaliśmy dla Was konkurs, gdzie na zwycięzcę czeka smartfon Samsung Galaxy S7 Edge (czarny)!

ZADANIE KONKURSOWE:

Jaka jest Twoja ulubiona gra na smartfona i dlaczego?

Podaj JEDNĄ grę i krótko uzasadnij!

Odpowiedzi prosimy umieszczać w komentarzach poniżej!

Konkurs trwa od 1 do 6 września 2017. Zwycięzców poznamy już 8 września 2017! Wyniki zostaną opublikowane na stronie konkursu.

Kochani! Wyjątkowo przesuwamy ogłoszenie wyników na poniedziałek, 11 września 2017. Najmocniej przepraszamy za drobne opóźnienie. W każdym razie w poniedziałek na pewno wyłonimy Zwycięzcę! :-)

POWODZENIA! :-)

* zapoznajcie się także z regulaminem naszej zabawy.