Data modyfikacji:

Darmowe gry w Epic Games Store. Sprawdź w co zagrać bezpłatnie w lipcu i sierpniu 2021


Epic Games Store co jakiś czas podrzuca graczom darmowe tytuły do ściągnięcia. Poniższy artykuł jest regularnie aktualizowany. Przedstawiamy w nim gry, które można pobrać za darmo w Epic Games Store.

29 - 5 sierpnia 2021 - Mothergunship i Train Sim World 2


Mothergunship to futurystyczny FPS gdzie gracz tworzy własne karabiny i ma za zadanie pokonać armię robotów, która podbiła naszą planetę. Twórcy strzelanki podkreślają, że Mothergunship zapewnia największą liczbę opcji modyfikacji uzbrojenia, jaka kiedykolwiek pojawiła się w grach wideo. To właśnie tworzenie arsenału bez zbędnych ograniczeń jest wyróżnikiem za który gracze pokochali Mothergunship. Do 5 sierpnia macie okazję, aby ściągnąć za darmo grę w Epic Store Games.

Trains Sim World 2 jest zaawansowanym symulatorem pociągów. Każdy kto marzył kiedyś o zostaniu maszynistą musi spróbować. Do wyboru są szybkie koleje, długie trasy towarowe, połączenia miejskie, a także możliwość poprowadzenia słynnych lokomotyw.

Chociaż symulator to przede wszystkim realizm, twórcy pozostawili trochę miejsca, aby puścić wodze fantazji.  Każdy pociąg może być wyjątkowy - wystarczy go pomalować przy pomocy specjalnego narzędzia Livery Designer. Co więcej, można także tworzyć własne scenariusze gry!
trainsim

23 - 29 lipca 2021 - Defense Grid: The Awakening i Verdun


Defense Grid: The Awakening to gra z popularnego rodzaju tower defense. Gracz ma za zadanie budować wieże w strategicznych miejscach, które mają powstrzymać hordy przeciwników. Brzmi prosto? Pewnie! Ale potrafi wciągnąć na wiele godzin. Grę możecie pobrać za darmo w Epic Store Games do 29 lipca (godz. 17.00).

Verdun jest natomiast propozycją dla miłośników strzelanek. W tym FPSie przenosimy się w czasy I Wojny Światowej. W rozgrywce liczy się przede wszystkim kooperacja. Umiejętności gry zespołowej są równie ważne co indywidualne skille. Epic Store Games zaprasza do podróży w czasie na front zachodni pierwszej globalnej wojny w historii ludzkości. Uwaga: gra jest przeznaczona dla osób pełnoletnich!
Verdun

16 - 22 lipca 2021 - Obduction i Offworld trading company


Sprawdźmy jednak, czym są gry, które ze 100% obniżką można ściągnąć w tym tygodniu. Obduction to przygodówka science-fiction od niezależnego studia Cyan. Jej twórcy odpowiadają m.in. też za głośne swojego czasu Myst. Gracz wciela się w postać, która znajduje tajemniczy artefakt – ten, przenosi go na drugi kraniec wszechświata. W grze istotne są wybory, każdy z nich może przynieść zupełnie inne konsekwencje.
Obduction

Offworld Trading Company to coś dla fanów gier strategiczno-ekonomicznych (pamiętacie Transport Tycon i Industry Giant? Biznes kręcimy jednak… na Marsie! Możemy grać w trybie pojedynczej kampanii, jak również z prawidzwymi rywalami – w jednej rozgrywce może spotkać się nawet ośmiu graczy. Tym razem nie liczy się broń lecz surowce i dostosowanie się do rynku w niesprzyjających warunkach. Gra z pewnością ma szanse podbić serca entuzjastów Civilization, gdyż to główny projektant czwartej części jest odpowiedzialny za Offworld Trading Company.

Może nie są to największe hity, ale darmowe gry Epic Games Store z pewnością mogą być przyjemną odskocznią.
Autor: Piotr Kalsztyn