Data publikacji:

Premiery gier - wrzesień 2019

Nowa Fifa, Borderlands i Grid - to najciekawsze premiery września 2019 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze nowości zaplanowano na początek jesieni.
Wrzesień, jak co roku, obfituje w nowości. Premiery gier z całego roku znajdziecie w osobnym artykule.

Premiery gier we wrześniu 2019 roku

  Gears 5

  W piątej odsłonie serii Gears of War pałeczkę przejęła Kait Diaz, która pojawiła się po raz pierwszy w „czwórce”. Protagonistka jest dręczona przez koszmary i jedynym sposobem na pozbycie się ich jest wyruszenie w podróż do odległych zakątków planety Sera. Jednocześnie bohaterka może dowiedzieć się więcej odnośnie pochodzenia Szarańczy, czyli odwiecznych wrogów ludzi.

  Premiera gry na PC i XONE została zaplanowana na 10 września 2019 roku.

  GRID

  Studio Codemasters po kilku latach od premiery GRID 2 postanowiło powrócić do swojej autorskiej marki. Nowy GRID ma być swoistym restartem serii, o czym może świadczyć chociażby brak numerka w tytule. Gra skupi się na legalnych wyścigach wieloma rodzajami samochodów – od turystycznych poprzez muscle cary na klasie GT kończąc.

  Premiera gry na PC, PS4 i XONE została zaplanowana na 13 września 2019 roku.

  Borderlands 3

  Gearbox Software w końcu wysłuchało próśb graczy i przygotowało trzecią odsłonę popularnego cyklu Borderlands. Kontynuacja ponownie będzie szalonym loot shooterem, w którym istotna będzie zarówno akcja, jak i zbieranie nowego wyposażenia. Twórcy ponownie dadzą możliwość zagrania w kooperacji z innymi graczami, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze ciekawsza.

  Premiera gry na PC, PS4 i XONE została zaplanowana na 13 września 2019 roku.

  FIFA 20

  W najnowszej odsłonie serii mamy otrzymać tryb FIFA Street, który będzie umożliwiał rozgrywanie meczów na małych, prowizorycznych boiskach. Electronic Arts Sport standardowo zapowiada poprawę sztucznej inteligencji oraz wprowadzenia nowych rozwiązań gameplayowych.

  Premiera gry na PC, PS4, XONE i Switch została zaplanowana na 27 września 2019 roku.

  The Surge 2

  Pierwsza odsłona The Surge była całkiem przyjemnym soulslikem, który przeniósł ten nietypowy gatunek do świata science fiction. Sequel zapowiada się naprawdę dobrze, ponieważ widać, że twórcy wyciągnęli wnioski z wad pierwszej części. Fani Dark Souls z pewnością już zacierają ręce.

  Premiera gry na PC, PS4 i XONE została zaplanowana na 24 września 2019 roku.
  Autor: Łukasz Morawski