Data publikacji:

Premiery gier - październik 2019

Poniżej znajdziecie zestawienie gier, które będą miały swoją premierę w październiku 2019 roku. Zobaczcie październikowe nowości na PS4, XONE i PC.
Jeżeli szukacie informacji o premierach z całego roku, sprawdźcie nasz kalendarz premier.

Premiery gier w październiku 2019 roku

 • Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint
 • Call of Duty: Modern Warfare
 • MediEvil
 • The Outer Worlds

  Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint

  Ubisoft po sukcesie Ghost Recon: Wildlands postanowił osadzić kolejną odsłonę serii w tym samym uniwersum. Mimo to, zamiast do Bolowii, tym razem trafimy na fikcyjną wyspę Aurora znajdującą się na Pacyfiku. Oddział Duchów będzie musiał poradzić tam sobie z najemnikami tajemniczego Walkera. Co ciekawe, w tę postać wcielił się aktor Jon Bernthal znany z serialu „Punisher”.

  Premiera gry na PC, PS4 i XONE została zaplanowana na 4 października 2019 roku.

  Call of Duty: Modern Warfare

  Wszystko wskazuje na to, że szykuje się najlepsza odsłona Call of Duty od lat. Studio Infinity Ward w końcu zapowiedziało, że gra zostanie oparta o nowy silnik graficzny, który powstał w krakowskim oddziale firmy. Akcja Modern Warfare została osadzona w 2019 roku, przez co w grze zabraknie futurystycznej technologii.

  Premiera gry na PC, PS4 i XONE została zaplanowana na 25 października 2019 roku.

  MediEvil

  Oryginalny MediEvil wydany w 1998 roku na konsolę PlayStation był prawdziwym hitem. Historia kościotrupa sir Daniela przepełniona była świetnie zaprojektowanymi lokacjami, ciekawą akcją oraz groteskowym humorem rodem z najlepszych filmów Tima Burtona. Remake pozwoli na przeżycie po raz kolejny tej fascynującej przygody.

  Premiera gry na PS4 została zaplanowana na 25 października 2019 roku.

  The Outer Worlds

  Uwielbiane przez miłośników RPG, studio Obsidian pracuje nad kolejną produkcją reprezentującą ten gatunek gier. W przeciwieństwie do Pillars of Eternity, nie będziemy mieć do czynienia z rzutem izometrycznym, tylko produkcją z widokiem z oczu bohatera.

  Premiera gry na PC, PS4 i XONE została zaplanowana na 25 października 2019 roku.
  Autor: Łukasz Morawski