Data publikacji:

Trzy gry od Epic Games na początek wakacji

Nie macie na razie planów wakacyjnych i szukacie jakichś ciekawych produkcji do grania? Z pomocą ponownie przychodzi firma Epic Games, która udostępniła aż trzy darmowe produkcje. Może nie są to hity z najwyższej półki, ale z pewnością warto je sprawdzić.
epic games store
Jeszcze kilka dni temu dzięki Epic Games Store mogliśmy zagrać bez dodatkowych opłat w takie tytuły, jak polskie Car Mechanic Simulator 2018 oraz A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition. Te dwie produkcje musiały jednak ustąpić miejsca nowemu rzutowi, składającemu się z trzech gier. Tym razem do konta można przypisać następujące dzieła: Geneforge 1 – Mutagen, Hood: Outlaws & Legends oraz Iratus: Lord of the Dead.
  • Geneforge 1 – Mutagen to niezależny RPG zrealizowany w oldschoolowym stylu. W produkcji wcielamy się w jednego z czarodziejów posiadających zdolność kreacji życia. Oprawa wizualna może nie rozpieszcza, ale gameplay oferuje parę fajnych pomysłów, jak np. możliwość przywoływania różnych bestii.
  • Największą atrakcją jest z pewnością gra Hood: Outlaws & Legends, będąca kooperacyjnym akcyjniakiem osadzonym w uniwersum Robin Hooda. Gracze wcielają się w kilku skrytobójców, którzy muszą współpracować, żeby ukraść jak najwięcej złota od złych, bogatych ludzi.
  • Iratus: Lord of the Dead to kolejny RPG zrobiony w starym stylu, w którym mamy do czynienia z turowym systemem walki. Fabuła skupia się wokół upadłego nekromanty, próbującego zawładnąć światem, wykorzystując do tego celu armię nieumartych.
Klasycznie oferta jest ograniczona czasowo, dlatego spieszcie się, żebyście nie przegapili okazji. Każdą z gier można pobrać za darmo maksymalnie do 7 lipca, do godziny 17:00. Po tym czasie Epic Games wystartuje z kolejnym rozdawnictwem – kolejnymi darmówkami mają być gry Ancient Enemy oraz Killing Floor 2.
Zdjęcie: materiały prasowe Epic Games