Data publikacji:

Gameplay z Gotham Knights. Nadchodzi godny następca serii Batman: Arkham?

Studio odpowiedzialne za Rycerzy Gotham w końcu podzieliło się z graczami kilkunastoma minutami gameplayu, w trakcie którego możemy przyjrzeć się poczynaniom dwóch bohaterów – Nightwinga oraz Red Hooda.
gotham knights
Na oficjalnym kanale Warner Bros. Games Polska pojawił się ciekawy materiał z Gotham Knights, w którym twórcy gry opowiadają o poszczególnych mechanikach rozgrywki oraz przybliżają sylwetki dwóch grywalnych postaci – w pełnej wersji do wyboru będzie czterech herosów. Gameplay zawiera komentarz Geoffa Ellenora (reżyser gry), a do tego dostępny jest w języku polskim. Film obejrzycie poniżej:
Gra Gotham Knights trafi do sprzedaży 25 października bieżącego roku i będzie można w nią zagrać na komputerach osobistych oraz konsolach nowej generacji, czyli PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Za prace nad tytułem odpowiada studio, które stworzyło wcześniej Batman: Arkham Origins. W nowym dziele tego producenta ponownie będziemy mieć do czynienia z otwartym światem, lecz tym razem rozgrywka zostanie dostosowana do dwuosobowej kooperacji.
Zdjęcie: materiały prasowe WB Games Montreal