Data publikacji:

Age of Empires IV z polską wersją językową i innymi atrakcyjnymi bonusami

Jeżeli do tej pory wstrzymywaliście się z ograniem najnowszej odsłony serii Age of Empires ze względu na barierę językową, to już niedługo wasz problem zostanie rozwiązany. Microsoft z okazji 25-lecia serii planuje liczne atrakcje dla graczy, w tym właśnie udostępnienie nowych wersji językowych i nie tylko.
Age of Empires
Microsoft poinformował, że 25 października o godzinie 19:00 odbędzie się specjalna transmisja, która zostanie zorganizowana z okazji 25-lecia istnienia serii Age of Empires. Podczas jej trwania twórcy mają zostać przedstawione liczne ciekawostki dotyczące tego cyklu, a także plany twórców na przyszłość, ponieważ marka ma być w dalszym ciągu rozwijana. Producent ujawnił również, że w dniu streamu do sprzedaży trafi rocznicowe wydanie Age of Empires IV, oferujące zupełnie nową zawartość.
Specjalne wydanie gry dostępne będzie z tzw. pakietem Anniversary Update, który doda do Age of Empires IV dwie nowe cywilizacje (Malijczyków i Osmanów), dwa dodatkowe biomy oraz aż osiem map. Rocznicowa wersja gry ma również zawierać wszystkie dotychczasowe rozszerzenia. Jeśli natomiast posiadacie już ten tytuł przypisany do swojego konta, to wszystkie wymienione bonusy otrzymacie zupełnie za darmo. Wraz z najnowszym patchem, do gry zostaną dodane nowe wersje językowe, w tym polski, co z pewnością ucieszy wielu graczy z naszego kraju.
Przypominam, że premiera Age of Empires IV odbyła się 28 października 2021 roku i gra spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem przez dziennikarzy – produkcja może pochwalić się średnią ocen 81/100 w serwisie Metacritic. Dzieło studia Relic Entertainment dostępne jest wyłącznie na komputerach osobistych i można je ograć bez dodatkowych opłat, jeżeli jest się subskrybentem usługi PC Game Pass.
Zobaczcie materiał poświęcony nowym frakcjom:
Zdjęcie: materiały prasowe Microsoft
Łukasz Morawski
Łukasz Morawski

Magister Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UMK. Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego, co związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Od najmłodszych lat gra w gry, ogląda filmy i seriale, czyta książki oraz komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.