Data modyfikacji:

CENEO: Najlepsze produkty 2015

Przed Wami zestawienie najpopularniejszych produktów 2015 na CENEO.pl w kategoriach Gry i Elektronika.

Ranking powstał w oparciu o analizę popularności produktów, średnią ocenę  w opiniach oraz ogólną liczbę uzyskanych opinii. Przed Wami najpopularniejsze gry oraz sprzęt dla graczy wśród TOP 40 najpopularniejszych produktów na CENEO w 2015 roku.

Najpopularniejsze gry i sprzęt dla graczy na CENEO.pl:

Najpopularniejsze produkty w kategorii elektronika na CENEO.pl:

Po raz pierwszy przy okazji podsumowania programu Zaufane Opinie, Ceneo.pl prezentuje zestawienie 40 produktów najczęściej wybieranych przez użytkowników Ceneo w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Każdy z nich otrzymał tytuł Produkt Roku w swojej kategorii.

Aby sprawdzić kompletny ranking we wszystkich kategoriach, przejdź do strony Produkt Roku CENEO.pl. Możesz także zapoznać się z Raportem E-ZAKUPY 2015 lub oraz sprawdzić pozostałe rankingi na stronie RANKING.CENEO.pl.

CENEO.pl to najpopularniejsza porównywarka cen i ofert, a także drugi co do wielkości serwis zakupowy w Polsce. Co miesiąc odwiedza nas 7 mln internautów! Na Ceneo.pl można znaleźć ponad 16 mln ofert z ponad 6 tys. sklepów! CENEO.pl jest też największą polską bazą opinii o sklepach i produktach.

CENEO.pl jest właścicielem serwisu Ekspert Ceneo