Znamy datę premiery Pillars of Eternity II: Deadfire

0

Zagramy już wkrótce.

Studio Obsidian Entertainment ogłosiło datę premiery Pillars of Eternity II. W Deadfire zagramy już 3. kwietnia 2018 roku. Dostępne będą trzy wersje cyfrowe i pudełkowe: Standardowa, Deluxe i Edycja Obsidian. Zamówienia przedpremierowe możecie składać już teraz przez  Obsidian.netGOG.com i Steam. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych wydań znajdziecie na stronach sklepów. Każdy, kto zamówi grę przed premierą, otrzyma w prezencie wirtualne przedmioty.

Pillars of Eternity II: Deadfire to pierwszy sequel Obsidianu i muszę powiedzieć, że stworzyliśmy coś niesamowitego. W studiu wierzymy w historie, światy i postaci, a w Deadfire zrobiliśmy to znowu, z wielkim otwartym światem, który gracz może eksplorować na spersonalizowanym statku, systemem kreacji bohatera, który daje tak wiele opcji, że każdy gracz RPG będzie chciał stworzyć setkę postaci, i ekscytującą historią reagującą na wybory gracza, dzięki czemu nasza gra jest naprawdę wyjątkowa. Mamy pewność, że nowi i powracający gracze uznają zgodnie, że Deadfire to RPG roku – mówi Feargus Urquhart, CEO Obsidian Entertainment.

Przy okazji zachęcamy was też do lektury naszych recenzji poprzednich gier role-playing studia Obsidian Entertainment: Pillars of Eternity, dodatku The White March oraz Tyranny i DLC Bastard’s Wound.

Źródło: Obsidian Entertainment

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz