Detroit: Become Human bez turbulencji

0

Quantic Dreams uwinęło się w czasie.

Wczoraj Łukasz dzielił się wrażeniami z zamkniętego pokazu Detroit: Become Human, a teraz wiadomo już na pewno, że produkcja gotowa już jest na swoją premierę. Quantic Dream ogłosiło bowiem, że ich najnowsze dzieło zostało „ozłocone”. Jest to równoznaczne z tym, że rozpoczęła się ostatnia faza przygotowań, gdyż płyta z grą trafiła do tłoczni.

Możecie więc już powoli szykować pieniądze na 25 maja, kiedy Detroit: Become Human zasili półki sklepowe. Zakładam jednak, że część z was ma jeszcze wątpliwości, chociażby mając na względzie Beyond: Two Souls, które w ogólnym rozrachunku potraktować trzeba jako zawód. Na to też jest rada – Quantic Dream zdecydowało się na niecodzienny, w kontekście dzisiejszych standardów rynku, ruch i od dziś, na PlayStation Store, dostępna będzie bezpłatna wersja demonstracyjna tej produkcji. Dzięki temu samodzielnie możecie sprawdzić jeden z początkowych fragmentów gry, aby zdecydować czy tytuł ten wart jest swojej ceny.

Detroit: Become Human, podobnie jak Heavy Rain oraz Beyond: Two Souls, jest tytułem ekskluzywnym dla konsol od Sony. Nadmienię jeszcze, że tytuł ten został uwzględniony przez Łukasza, na jego liście najciekawszych produkcji, które w tym roku dostępne będą wyłącznie dla posiadaczy PlayStation 4.

Źródło: Dualshockers

 

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz