Najlepiej zapowiadające się gry na PlayStation 4 w 2018 roku

0

Same exclusive’y.

W ubiegłym roku Sony wypuściło do sprzedaży całą masę tytułów ekskluzywnych, które rozkochały w sobie graczy z całego świata. Zdecydowanie jednym z bardziej atrakcyjnych kąsków było Horizon Zero Dawn, które zostało docenione przez naszych czytelników w plebiscycie Złote Tryby 2017, w kategorii „Najładniejsza gra”. Wszystko wskazuje na to, że przez najbliższe dwanaście miesięcy będziemy świadkami kolejnych wielkich premier. Część tytułów to kontynuacje lub remake’i znanych marek, jednakże pojawią się także całkowicie nowe IP. W poniższym zestawieniu pod uwagę brałem wyłącznie gry na wyłączność dla konsoli PlayStation 4!

KLIKNIJ BANNER, ŻEBY PRZEJŚĆ DO TEKSTU >>>
KLIKNIJ BANNER, ŻEBY PRZEJŚĆ DO TEKSTU >>>

SHADOW OF THE COLOSSUS

Shadow of the Colossus zadebiutowało pierwotnie w 2005 roku jako tytuł ekskluzywny na platformie PlayStation 2. Następnie produkcja Fumito Uedy doczekała się remastera HD na następną generację konsol Sony. Gra pojawi się także na najnowszej generacji, jednakże nie będzie to zwykły port z ponownie podniesioną rozdzielczością i zwiększoną liczbą klatek na sekundę. Za remake odpowiada studio Bluepoint Games, które ma zaoferować całkowicie świeżą jakość, dzięki czemu nawet osoby mające zaliczony oryginał, będą mogły odkrywać grę na nowo. Tytuł otrzyma całkowicie nowe tekstury oraz przygotowane od podstaw efekty wizualne, takie jak zmienne warunki atmosferyczne czy realistyczne oświetlenie. Tego dzieła nie da się zepsuć, dlatego śmiało mogę napisać, że Shadow of the Colossus to pewniak, którego można kupować w ciemno.

Producent: Bluepoint Games

Gatunek: Przygodowa gra akcji, TPP

Premiera PL: 7 lutego 2018

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz