Zapowiedź Fallout 4: Wasteland Workshop

0

Drugie DLC z datą premiery i zwiastunem.

Premiera Wasteland Workshop, drugiego z trzech zapowiedzianych przez Bethesda Softworks dodatków do Fallouta 4, odbędzie się już 12 kwietnia. Rozszerzenie pojawi się jednocześnie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

W dodatku Wasteland Workshop projektuj klatki i zastawiaj pułapki, aby łapać żywe stworzenia – od bandytów po szpony śmierci! Skłaniaj je do posłuszeństwa lub każ im stawać do boju, nawet przeciw innym osadnikom. Wasteland Workshop zawiera też cały wachlarz nowych opcji ozdabiania twoich osad, takich jak neony, zestawy znaków, wypchane zwierzęta i nie tylko – czytamy w oficjalnym oświadczeniu prasowym.

Wastland Workshop wchodzi w skład przepustki sezonowej, która wyceniona została na 49,99 euro. Dodatek dostępny jest również osobno za 4,99 euro. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Fallout 4, gorąco zachęcamy do lektury naszej recenzji.

Źródło: Bethesda Softworks, Cenega


Dawid Sych

Indiana Jones i nerd w jednym. Zawsze wszystko wie i zawsze we wszystkim ma rację, więc lepiej nie wchodzić z nim w polemikę. Amator nowych technologii, dobrych książek i seriali.

Zostaw komentarz