Zapowiedź Fallout 4: Wasteland Workshop

0

Drugie DLC z datą premiery i zwiastunem.

Premiera Wasteland Workshop, drugiego z trzech zapowiedzianych przez Bethesda Softworks dodatków do Fallouta 4, odbędzie się już 12 kwietnia. Rozszerzenie pojawi się jednocześnie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

W dodatku Wasteland Workshop projektuj klatki i zastawiaj pułapki, aby łapać żywe stworzenia – od bandytów po szpony śmierci! Skłaniaj je do posłuszeństwa lub każ im stawać do boju, nawet przeciw innym osadnikom. Wasteland Workshop zawiera też cały wachlarz nowych opcji ozdabiania twoich osad, takich jak neony, zestawy znaków, wypchane zwierzęta i nie tylko – czytamy w oficjalnym oświadczeniu prasowym.

Wastland Workshop wchodzi w skład przepustki sezonowej, która wyceniona została na 49,99 euro. Dodatek dostępny jest również osobno za 4,99 euro. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Fallout 4, gorąco zachęcamy do lektury naszej recenzji.

Źródło: Bethesda Softworks, Cenega


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz