Bethesda zapowiada DLC do Fallout 4

0

Na pierwszy ogień pójdą trzy dodatki.

Fallout 4 Automatron, Bethesda Softworks
Fallout 4 Automatron, Bethesda Softworks

Automatron. Rzucimy wyzwanie tajemniczemu Mechanikowi, który najechał Wspólnotę przy pomocy armii robotów. Ze zdobytych części zbudujemy własnego mechanicznego towarzysza. Premiera w marcu 2016 roku. Cena to 9.99 dolarów.

Fallout 4 Wasteland Workshop, Bethesda Softworks
Fallout 4 Wasteland Workshop, Bethesda Softworksbethe

Wasteland Workshop. Dodatek pozwoli nam na projektowanie i budowę klatek służących do łapania żywych stworzeń, jak również rozszerzy liczbę dostępnych opcji projektowania osad o kilka nowych elementów. Premiera w kwietniu. Cena to 4.99 dolarów.

Fallout 4 Far Harbor, Bethesda Softworks
Fallout 4 Far Harbor, Bethesda Softworks

Far Harbor. Kolejna sprawa dla Agencji Detektywistycznej Valentine’a. Naszym zadaniem będzie odnalezienie młodej kobiety i ukrytej kolonii androidów. Aby osiągnąć cel, wyruszymy na tytułową wyspę Far Harbor. Premiera w maju. Cena to 24.99 dolarów.

Bethesda ogłosiła też, że ma w planach więcej dodatków, dlatego postanowiła podnieść cenę przepustki sezonowej z 29.99 do 49.95 dolarów. Tylko do 1 marca możecie kupić ją w starej cenie. Wartość wszystkich dodatków wyceniona została na ponad 60 dolarów.

Co więcej, wszystkie rozszerzenia objęte zostaną testami beta na PC i konsolach. Bethesda będzie losować uczestników spośród osób zarejestrowanych na stronie internetowej Bethesda.net. Szczęśliwcy dostaną kod i ominie ich konieczność płacenia za dodatek.

Źródło: Bethesda Softworks


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz