Sony mówi „pass” przyszłorocznemu E3

0

Czy potrzeba lepszego sygnału, że obecna generacja dobiega końca?

Najpierw PlayStation Experience, teraz E3 – Sony znacząco redukuje swoją „eventową” obecność w nadchodzących miesiącach, co jest chyba najwyraźniejszym sygnałem, że zbliża się koniec rządów PlayStation 4, niezależnie od tego, jak dobrze radzi sobie konsola – wszystkie niewydane tytuły bezpośrednio od Sony już znamy, czeka nas jeszcze The Last of Us 2 i Ghost of Tsushima, a do tego Death Stranding Hideo Kojimy… a potem zapowiedź PlayStation 5.

Pytanie brzmi: kiedy. W przyszłym roku wypada 25-lecie PlayStation, które oryginalnie ukazało się 3go grudnia 1994. Jeśli Sony postanowi wykorzystać tę okazję, to informacje o nowej konsoli dostaniemy dopiero na koniec przyszłego roku (na odwołanym w 2018 PlayStation Experience). Japoński koncern nie lubi pojawiać się na Gamescomie, więc najprawdopodobniej dopiero w grudniu lub pod koniec października, w trakcie Paris Games Week pokaże nam, co dalej.


Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz