Nowy God of War wkrótce?

0

Poznaliśmy prawdopodobną datę premiery gry!

Nowy God of War został zapowiedziany w trakcie zeszłorocznych targów E3, ale do tej pory na tematy gry wiadomo było niewiele. Zaskoczeniem było zwłaszcza to, że nie zobaczyliśmy jej na konferencji PlayStation Experience. Premiera nowych przygód Kratosa może być jednak bliżej niż myśleliśmy – na oficjalnej stronie God of War w PlayStation Store pojawiła się data 22. marca 2017 roku.

Data premiery nowego God of War pozostaje nieoficjalna, ponieważ Sony jej nie potwierdziło. Niewykluczone jednak, że stanie się to już na dniach, przy okazji tegorocznej konferencji PlayStation Experience, która zaplanowana jest na 9 i 10. grudnia. Sprawdzajcie w tych dniach naszą stronę internetową i Facebooka, aby przekonać się czy Kratos rzeczywiście powróci już w marcu!

Źródło: PlayStation Store

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz