Najciekawsze materiały z PlayStation Experience 2016

0

Sporo remasterów i kilka perełek.

Wczoraj odbyła się konferencja PlayStation Experience, podczas której Sony zaprezentowało zwiastuny już wcześniej zapowiedzianych gier, ale także opublikowało filmy dotyczące tytułów dotychczas nie ujawnionych. Wszystko wskazuje na to, że japoński wydawca w końcu wziął się w garść i postawił na różnorodność exclusive’ów. Większość z nich to odświeżone klasyki z PlayStation One, ale jak dla mnie, to akurat bardzo dobra wiadomość, ponieważ z ochotą zagram ponownie w Crasha Bandicoota czy serię Wipeout.

Nie obyło się również bez prawdziwych fajerwerków, pod postacią nowej odsłony Uncharted oraz The Last of Us: Part II. Ujawnienie już teraz obu tytułów było sporym zaskoczeniem, ale z tego co powiedziano podczas konferencji, przygody Joela i Ellie są dopiero w bardzo wczesnej fazie produkcji. Niemniej, warto wiedzieć, że Naughty Dog już pracuje nad kontynuacją jednej z lepszych gier w historii branży (przynajmniej jeśli chodzi o tytuły ekskluzywne na platformach PlayStation).

Materiałów podczas imprezy zaprezentowano naprawdę dużo, dlatego postanowiłem wybrać te najważniejsze, których żaden fan konsoli Sony nie może przegapić. Miłego oglądania!

UNCHARTED: THE LOST LEGACY

THE LAST OF US: PART II

CRASH BANDICOOT N. SANE TRILOGY

KNACK 2

NI NO KUNI II: REVENANT KINGDOM

MARVEL VS. CAPCOM: INFINITE

HORIZON ZERO DAWN

NIOH

WIPEOUT OMEGA COLLECTION

PARAPPA THE RAPPER REMASTERED

 
1 2
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz