PlayerUnknown’s: Battlegrounds na PlayStation 4?

0

Trwają rozmowy w tej sprawie.

PUBG święci tryumfy na PC, a pod koniec tego roku zawita również na konsolę Xbox One. Wielką niewiadomą pozostawała kwestia ewentualnej premiery na PlayStation 4. Na szczęście, pojawiło się światełko w tunelu – Bloomberg donosi, że Bluehole Inc. i Sony prowadzą rozmowy w tej sprawie.

Chang mówi, że jego firma prowadzi rozmowy z najważniejszymi producentami na rynku konsolowym nad oddaniem PUBG w ręce szerszej publiczności. Microsoft wypuści tytuł na konsolę Xbox pod koniec tego roku. Bluehole rozmawia natomiast z Sony na temat wersji na PlayStation, która pojawiłaby się później – czytamy w artykule.

Jeżeli jeszcze nie graliście w PlayerUnknown’s: Battlegrounds, koniecznie zajrzyjcie do naszego tekstu poświęconego tajemnicy sukcesu gry. Zachęcamy was też do oglądania naszych materiałów wideo z rozgrywki, które znajdziecie na naszym profilu na Facebooku i kanale YouTube.

Źródło: Bloomberg

 
Dawid Sych

Indiana Jones i nerd w jednym. Zawsze wszystko wie i zawsze we wszystkim ma rację, więc lepiej nie wchodzić z nim w polemikę. Amator nowych technologii, dobrych książek i seriali.

Zostaw komentarz