Najlepiej zapowiadające się gry na Xbox One w 2018 roku

0

Czyli na co warto czekać.

Chociaż głównym zarzutem pod adresem Xboksa One nadal jest brak tytułów na wyłączność, nie oznacza to wcale, że właściciele konsoli będą się nudzili, a wręcz przeciwnie. Zwłaszcza teraz, kiedy Microsoft zapowiedział, że ma zamiar nadrobić zaległości w „exach”. Przed wami dziesięć, naszym zdaniem, najlepiej zapowiadających się gier na XONE. A wy, na którą czekacie najbardziej? Przy okazji przypominamy nasz artykuł poświęcony najlepszym grom wideo na konsolę Xbox One 2017 roku.

SEA OF THIEVES

Sea of Thieves rzuci was na niebezpieczne wody i da szansę na zasmakowanie pirackiego życia. Polowanie na skarby, odkrywanie nowych lądów, starcia z mitycznymi stworzeniami i potyczki z innymi załogami to chleb powszedni nowej gry studia Rare. Główną atrakcją Sea of Thieves jest jednak wielki, otwarty i żyjący świat, który dzielić będziecie nie tylko z przyjaciółmi, ale także innymi graczami. Zaletą tytułu jest też komiksowa grafika, która nieprędko się zestarzeje oraz wsparcie dla rozdzielczości 4K i HDR.

Producent: Rare
Gatunek: przygodowa gra akcji
Premiera: 20.03.2018

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz