Najlepsze gry 2017 roku na konsolę Xbox One. Nieograniczona moc

0

Co powiecie na nasze propozycje?

W naszym podsumowaniu roku nie mogło zabraknąć też konsoli Xbox One. Po najlepszych grach 2017 roku na PlayStation4 przyszła kolej na platformę Microsoftu. Pomimo tego, że Xbox nie ma tak bogatej oferty tytułów na wyłączność jak PlayStation, posiadacze konsoli na pewno nie narzekali w tym roku na nudę. Przed wami pięć naszym zdaniem najlepszych produkcji na konsolę Xbox One. Na dobór tytułów do naszego zestawienia nie miały wpływu oceny i komentarze w platformie Steam czy w serwisie Metacritic, kierowaliśmy się jedynie własnymi odczuciami. Co powiecie na nasze propozycje?

Kliknij banner, żeby przejść do tekstu
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.

#FORZA MOTORSPORT 7 <- link do recenzji

Nowa Forza Motorsport to sztandarowy tytuł konsoli Xbox One X. Jeszcze nigdy żadna gra wyścigowa nie wyglądała tak dobrze – „siódemka” od początku tworzona była z myślą o rozdzielczości 4K UHD i 60 kl./s. Forza Motorsport 7 oferuje ponad 700 pojazdów, w tym największą w historii serii kolekcję samochodów Ferrari, Lamborghini i Porsche oraz przeszło 30 słynnych lokacji, w których warunki pogodowe zmieniają się dynamicznie. Wisienką na torcie są nowe ligi, ulepszone tryby oglądania, integracja z usługą Mixer oraz setki opcji personalizacji kierowcy obejmujące dziesięciolecia historii wyścigów i popkultury.

 
1 2 3 4 5 6
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz