Najgorętsze premiery czerwca 2018

2

Nie tylko gry.

  NASTĘPNA 

Maj był całkiem przyjemnym miesiącem pod względem premier. Miłośnicy wirtualnej rozrywki otrzymali zremasterowaną wersję Dark Souls (recenzja) oraz rewelacyjne Pillars of Eternity II (recenzja), natomiast fani kina dobrze bawili się przy nowych przygodach Deadpoola. Niestety, część produkcji zawiodła, czego najlepszym przykładem jest przereklamowane Detroit: Become Human (recenzja). Czerwiec zapowiada się dosyć spokojnie, ale nie zabraknie w nim kilku perełek.

VAMPYR

Studio DONTNOD miało dotychczas na swoim koncie wyłącznie średnio udane Remember Me oraz bardzo dobre Life is Strange, w których przeżywaliśmy losy młodziutkiej dziewczyny Max Caulfield. Francuzi przy okazji swojej najnowszej gry postanowili zrezygnować z epizodycznej przygodówki, na rzecz RPG akcji, którego akcja została osadzona w okresie dwudziestolecia międzywojennego w Londynie podczas szalejącej epidemii hiszpanki.

Gracz wciela się w postać Jonathana E. Reida, doświadczonego chirurga wojskiego specjalizującego się w transfuzji krwi. Po powrocie z frontu I wojny światowej, z czerwoną posoką będzie miał wiele do czynienia, ponieważ w niewyjaśnionych okolicznościach zostaje przemieniony w wampira. Naszym zadaniem będzie rozwiązanie zagadki jego przemiany oraz ciągła walka z żądzą krwi głównego bohatera. Premiera odbędzie się 5 czerwca.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja2 komentarze

Zostaw komentarz