5 powodów, dla których warto zagrać w Dark Souls Remastered

0

Chwalmy słońce. \[T]/

  NASTĘPNA 

W ubiegłym tygodniu zadebiutował wyczekiwany przez wielu graczy remaster pierwszej odsłony Dark Souls. Osobiście, również z niecierpliwością wypatrywałem, kiedy ostatecznie gra trafi do sprzedaży, ponieważ nie mogłem się doczekać ponownej wizyty w mrocznej i malowniczej krainie Lordran. Jarałem się tym bardziej, ponieważ wcześniej nie było mi dane dotrzeć do napisów końcowych, gdyż lata temu podczas pierwszej próby zaliczenia gry, utknąłem w którymś momencie (bodajże u Smougha i Ornsteina) i nie mogłem ruszyć dalej.

Teraz, za sprawą doświadczenia wyniesionego z innych gier studia From Software (uwielbiam Bloodborne’a), przeszedłem produkcję bez większych problemów, i muszę wam przyznać, że jestem zachwycony tym, co było mi dane przeżyć. Oczywiście, odświeżona wersja nie jest idealna i wbrew pozorom nie wprowadza zbyt wielu zmian względem oryginału, ale i tak jest to tytuł do którego powinno się wrócić. W poniższym tekście przybliżę wam pięć powodów, dla których warto ponownie (lub pierwszy raz) sięgnąć po Dark Souls. Zaczynamy!

Grę do testów dostarczyły firma Cenega, za co serdecznie dziękujemy!

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz