Najciekawsze premiery listopada

0

Po „przegranym” październiku czeka nas spokojniejszy miesiąc.

Chociaż listopad będzie pod względem premier gier wideo wyraźnie uboższy od października, nie oznacza to wcale, że będziemy się nudzić. Na horyzoncie majaczą już dwie duże strzelanki – Call of Duty: WWII i Star Wars: Battlefront 2, jak również kolejna odsłona cyklu o przygodach niebieskiego jeża Sonika i nowa część wyścigowej serii Need for Speed. Posiadaczy konsol PlayStation 4 i Xbox One ucieszy z pewnością odświeżona wersja detektywistycznej gry L.A. Noire oraz The Sims 4.

CALL OF DUTY: WWII

Activision zachęcone sukcesem Electronic Arts i gry Battlefield 1 postanowiło powrócić do korzeni Call of Duty i przenieść kolejną odsłonę cyklu w przeszłość, do czasów II Wojny Światowej. Za Call of Duty: WWII stoi studio Sledgehammer Games, czyli twórcy pamiętnego Call of Duty: Advanced Warfare. Mieliśmy okazję wziąć udział zarówno w zamkniętych, jak i otwartych testach beta i sądzimy, że WWII ma szansę przywrócić Call of Duty utracony blask. Czy tak się stanie? Przekonamy się już wkrótce.

Producent: Sledgehammer Games
Premiera: 3.11.2017
Platformy: PC, X1, PS4

SONIC FORCES

Błękitnego jeża Sonika nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Sonic Forces to kolejna odsłona cyklu platformówek studia Sonic Team i firmy SEGA. Mechanika rozgrywki rozwija rozwiązania znane z poprzednich części – pędzimy do przodu przez poziomy wypełnione po brzegi pułapkami i przeciwnikami. Największą nowością jest możliwość przywoływania różnych wcieleń jeża do pokonywania przeszkód.

Producent: Sonic Team
Premiera: 7.11.2017
Platformy: PC, X1, PS4, Switch

NEED FOR SPEED: PAYBACK

Seria Need For Speed czasy świetności ma już dawno za sobą, ale Payback ma być jej szansą na powrót na podium. W nowej odsłonie cyklu znacznie większy nacisk położony zostanie na narrację, a w grze pojawi się aż trójka protagonistów. Studio Ghost Games obiecuje wielki otwarty świat, zróżnicowane środowisko gry oraz pełno opcji personalizacji pojazdów. Będziemy mogli zbudować swój samochód od zera i w nieskończoność poprawiać jego osiągi przy pomocy zebranych części. Need for Speed: Payback zaoferuje też całą masę misji, wyścigów i wyzwań, które wystawią na próbę wasze umiejętności.

Producent: Ghost Games
Premiera: 10.11.2017
Platformy: PC, X1, PS4

 
1 2
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz