Kiciński o premierze Cyberpunk 2077

0

Prezes studia CD Projekt RED już wie, kiedy gra trafi do sprzedaży.

Portal Money.pl zaprosił do rozmowy Adama Kicińskiego, który udzielił kilku interesujących odpowiedzi dotyczących przyszłości trzeciej odsłony Wiedźmina oraz produkcji Cyberpunk 2077. CEO poinformował, że zna datę premiery nowego tytułu, jednakże na razie jej nie ujawni, ze względu na ciągle rozwijane przygody Geralta:

Istnieje życie poza Wiedźminem. Od dłuższego czasu pracujemy nad kolejną grą: Cyberpunk 2077, czyli zupełnie inna rzeczywistość, przyszłość, korporacje, świat zdecydowanie nie czarno-biały. Mamy zaplanowaną datę premiery, ale powiemy o niej, gdy będziemy gotowi rozpocząć promocyjne działania. Na razie skupiamy się na Wiedźminie i nie będziemy odciągać uwagi graczy od produktu, który jest obecnie dostępny, monetyzuje się i w każdej chwili może dostarczyć nowym graczom fenomenalnej zabawy.

W dalszej części rozmowy, Kiciński zaznacza, że przyszły rok również będzie świetnym czasem dla Wiedźmina. Zapowiedziane rozszerzenie „Krew i Wino” ma być dwukrotnie większe i bardziej rozbudowane od „Serc z kamienia”. Planowane są również nowe promocje na podstawową wersję gry, mające zachęcić do kupna osoby nie posiadające jeszcze swoich egzemplarzy.

[…] od strony biznesowej będziemy jeszcze przez dość długi czas koncentrować się na promowaniu Wiedźmina trzeciego oraz dodatków.

Prezes przekonany jest, że Cyperpunk 2077 ma szansę odnieść większy sukces niż Wiedźmin 3: Dziki Gon – zarówno finansowy, jak i artystyczny. Pełny wywiad dostępny jest na stronie Money.pl.

Źródło: Money


Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz