Homeworld: Deserts Of Kharak – zwiastun fabularny

0

Wydawca gry zaprezentował film wprowadzający do fabuły gry.

O pracach nad Homeworld: Deserts of Kharak dowiedzieliśmy się w połowie grudnia zeszłego roku. Gra funkcjonowała wcześniej pod inną nazwą (Hardware: Shipbreakers) i prezentowała trochę odmienny rodzaj rozgrywki. O projekcie przez długi czas bardzo było cicho, aż do teraz. Za produkcję odpowiada studio Blackbird Interactive, będące twórcami marki Homeworld.

Gearbox Software, pełniące funkcję wydawcy, udostępniło w Internecie niedługi materiał wideo opowiadający o sytuacji na planecie Kharak. Film nie ujawnia zbyt wiele, ale nie można mu odmówić klimatu.

Homeworld: Desert of Kharak dostępny będzie wyłącznie na komputerach osobistych. Oficjalna premiera gry odbędzie się już 20 stycznia przyszłego roku. Steam umożliwia składanie zamówień przedpremierowych w cenie 46 euro.

Źródło: Gameinformer

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz