Gran Turismo Sport doczeka się czasowej wersji demo

0

Start już 9. października.

Sony ogłosiło, że od 9. października od godziny 9:00 rano czasu polskiego do 12. października do godziny 13:00 będzie można zagrać w wersję demonstracyjną Gran Turismo Sport. Gra zostanie udostępniona do pobrania 7. października o godzinie 9:00. Amatorzy wyścigów za żadne skarby świata nie mogą przepuścić tej okazji, ponieważ zdobyte w demie pieniądze zostaną przeniesione do pełnej wersji gry.

Demo pozwoli na przetestowanie kampanii, jak również trybów Sport i Arcade. Będziecie też mogli wypróbować zupełnie nowe funkcje Scapes Photography i Custom Livery Editor. Premiera Gran Turismo Sport zaplanowana jest na 18. października. Więcej na temat nowej produkcji studia Polyphony Digital przeczytacie w naszych wrażeniach z zamkniętych testów beta.

Źródło: PlayStation Blog

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz