Gears of War 4 może trafić na PC

0

Kolejna sztandarowa marka konsoli Xbox przestanie być tytułem na wyłączność?

Podczas wywiadu z dziennikarzami serwisu Game Informer Rod Fergusson z Microsoftu powiedział, że istnieje szansa na to, że Gears of War 4 trafi również na komputery osobiste. Zważając na ostatnie posunięcia firmy, nie byłoby to wcale wielkim zaskoczeniem. Przypomnijmy, że niedawno ogłoszono, że Quantum Break i Forza 6 pojawią się na PC.

Nie byłaby to też pierwsza część popularnej serii, w którą zagrać mogli posiadacze komputerów osobistych. Podobnie było w przypadku oryginału, jak i wydanej niedawno Gears of War Ultimate Edition, czyli jego odświeżonej wersji. Szanse na to, że Gears of War 4 trafi na pecety są zatem całkiem spore.

Fergusson wyjawił również, że „czwórka” działała będzie w trybie kampanii w rozdzielczości 1080p i 30 kl./s., natomiast w trybie wieloosobowym w 60 kl./s., nie wiadomo jednak w jakiej rozdzielczości. Niewykluczone, że z powodu ograniczeń technologicznych konsoli Xbox One będzie to 900 lub 720p.

Źródło: Game Informer


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz