Forza Motorsport 6: Apex

0

Popularne wyścigi dostępne za darmo dla Windowsa 10.

Forza Motorsport 6: Apex powstaje z myślą o nowych odbiorcach popularnej serii. Tytuł zaoferuje tryb kariery składający się z 12 wyścigowych wydarzeń, nowe wyzwania i system punktacji. Narracją zajmą się słynni dziennikarze motoryzacyjni – James May i Richard Hammond.

W grze dostępne będą 63 samochody z widokiem z kokpitu i pełnym modelem zniszczeń oraz 20 torów wyścigowych położonych w 6 lokacjach: Brands Hatch, Circuit de Spa-Francorchamps, Rio de Janeiro, Sebring International Raceway, Top Gear i Yas Marina, każda w wariancie nocnym i deszczowym. Pojawi się też będący wizytówką serii system Drivatarów.

Apex będzie grą opartą na modelu free-to-play, nowe samochody odblokujemy w klasyczny sposób lub kupimy. Nie zabraknie wsparcia dla DirectX 12 i rozdzielczości 4K. Premiera wiosną. Kolejne odsłony serii mają powstawać jednocześnie na komputery osobiste i konsolę Xbox One.

Źródło: Forza


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz