E3 2016: Bethesda przypomina o The Elder Scrolls Legends

0

Karcianka żyje i ma się dobrze.

W drugiej połowie kwietnia bieżącego roku Bethesda zaprezentowała gameplay z gry karcianej The Elder Scrolls Legends. Podczas dzisiejszej konferencji na E3 amerykańska firma postanowiła przypomnieć światu o tym tytule i ujawnić kilka nowych szczegółów.

Pierwszym z nich było poinformowanie, że Legends otrzyma rozbudowany tryb fabularny. Pomimo tego, iż mamy do czynienia z karcianką, możemy liczyć na porządne zgłębienie świata The Elder Scrolls, poznanie najróżniejszych charakterystycznych postaci oraz stoczenie masy pojedynków z przeciwnikami sterowanymi przez komputer. Na pokazie zaprezentowano krótki materiał filmowy będący wstępem do trybu fabularnego gry.

Pete Hines, wiceprezes ds. marketingu, ujawnił ponadto, że jeszcze w tym tygodniu do zamkniętych beta testów będzie mogła dołączyć kolejna grupa graczy. W tym celu, należy przejść na oficjalną stronę Bethesdy i dokonać odpowiedniej rejestracji.

Źródło: konferencja Bethesdy

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz